AMD Radeon Software Crimson – koniec problemu z chłodzeniem!

Firma AMD zaraz po otrzymaniu informacji o problemie, przez który wentylatory chłodzenia karty graficznej blokowały się przy 20% ich prędkości obrotowej, obiecało wprowadzić poprawkę jak najszybciej. Jak obiecali, tak zrobili – już dzień po otrzymaniu informacji o problemie wypuszczono nową wersję tychże sterowników o nazwie:  AMD Radeon Software Crimson Edition 15.11.1 Update. 

5a83ddbe05856154d344d6886bf31cd7

Nie dość że ta wersja uwalnia użytkowników Radeonów od problemu z wentylatorami, to także wprowadza szereg poprawek w działaniu nowych tytułów, takich jak: Star Wars: Battlefront, Fallout 4, Just Cause 3, Call of Duty: Black Ops 3.

Zespół AMD zaznacza, że nie ma potwierdzonych przypadków o uszkodzeniu sprzętu ze względu na błąd w pierwszym wydaniu Crimson. Wszystkie pozostałe zabezpieczenia działały, więc karta w przypadku przegrzania po prostu się wyłączała. Firma dziękuje również wszystkim użytkownikom zgłaszających wszelkie problemy i obiecuje wdrażanie szybkich poprawek w przypadku pojawienia się innych, poważnych usterek.

Sterowniki można pobrać z tej strony http://support.amd.com/en-us/download

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij