Be Quiet Dark Rock 3 – czy to cichy poskramiacz i7-7700K?

A cóż to za cudo?

Opakowanie utrzymane jest w czarno-szarej. Na froncie widać jak prezentuje się chłodzenie oraz informacja jakie maksymalne TDP może posiadać procesor na którym zainstalowany jest Be Quiet Dark Rock 3. Istotne jest również jaki zastosowano wentylator (dla przypomnienia SilentWings PWM 135 mm).

Przedzierając się przez kolejne warstwy docieramy do najważniejszego:

Samo chłodzenie prezentuje się naprawdę schludnie i oko przyciąga wysoka jakość wykonania. Pozytywem jest na pewno fakt fabrycznego zainstalowania wentylatora, bez konieczności „walki” z zapinkami (co nie jest regułą).

Cieszy fakt uwzględnienia polskiego języka w instrukcji obsługi.

W skład akcesoriów wliczają się zestawy montażowe dla podstawek Intela i AMD, mała tubki pasty termoprzewodzącej oraz dodatkowy zestaw zapinek, pozwalający zamontować opcjonalny wentylator.

Tyle wrażeń z rozpakowania, pora na montaż (opisany również na stronie producenta)

  • prezes gryfa

    Ciekawy test, bardzo bym prosił o test be quiet! Shadow Rock Slim-a gdyż jest ciekaw czy on mocno wydajnościowo odbiega w praktyce od droższego Dark Rocka 3.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij