Be Quiet! wprowadza zasilacze z serii Pure Power 9

Be Quiet – firma znana z wysokiej jakości i ciszy swoich produktów przedstawiła nowe zasilacze z serii Pure Power 9.
Bazują one na konstrukcji jednostek Pure Power 9 CM (które debiutowały w marcu), lecz posiadają stałe okablowanie i są tańsze.

1

Seria Pure Power 9 zawiera jednostki o mocy 300 – 700 W – z tym , że wersje o mocy od 400 W bazują na sprawdzonej technologii Active Clamp + SR i oferują sprawność na poziomie 80 PLUS Silver, słabsze jednostki zaś 80 PLUS Bronze.
Użyto dwóch niezależnych linii 12 V i komplet zabezpieczeń, spełnione są wytyczne standardów Energy Star 6.0 i ErP 2014.
Do chłodzenia zastosowano 120-milimetrowy wentylator, który bazuje na konstrukcji modelu wykorzystywanego w serii Pure Power L8, ze zredukowanym poziomem hałasu generowanym przez silnik i łożysko.

Modele o mocy 600 i 700 W nadają się do SLI/CF, wersje 400 i 500 W pozwolą zasilić jeden wydajny akcelerator lub dwa o mniejszym poborze mocy, natomiast modele 300 i 350 W sprawdzą się dobrze z jedną kartą o mniejszym poborze mocy.

Dodatkowe informacje:

zabezpieczenia: OCP, OVP, UVP, SCP, OTP, OPP
wymiary: 86 x 150 x 150 mm

Modele z serii Pure Power 9 wchodzą na rynek w cenach 49 – 99 EUR.
Producent oferuje 3-letnia gwarancję.

 

2

Be quiet pure power 9
 Wpis opracowany na podstawie http://www.techpowerup.com/ 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij