Cooler Master: 2 zestawy MasterLiquid, kompatybilne z platformą AM4 i Kaby Lake

Cooler Master, czyli znany producent chłodzenia właśnie poszerzył ofertę swoich produktów o dwa kolejne produkty: MasterLiquid 120 i 240.

Oba modele MasterLiquid należą do grupy All-in-One, czyli zintegrowanego systemu chłodzenia cieczą, gdzie komora z chłodziwem połączona jest z radiatorem. Obieg w systemie zapewnia wydajna, dwukomorowa pompa. MasterLiquid 120 składa się z jednego radiatora 120 mm,

a MasterLiquid 240 z radiatora 240 mm.

Wspomniana podwójna, niskoprofilowa komora pompy, oddziela od siebie wypływający i wpływający płyn, starając się przy tym osiągnąć równowagę między efektywnością działania a poziomem hałasu. Dodatkowo urządzenia wyposażono w wentylatory MasterFan Air Balance, które jak zapewnia producent mają wesprzeć pracę całego układu, zapewniając przy tym wysoką kulturę pracy.

Sama pompa została wyposażona w dwie dwuwarstwowe rury: wewnętrzną FEP oraz zewnętrzny rękaw. Według producenta, takie rozwiązanie ma zapewnić większą trwałość i estetyczny wygląd w środku obudowy, szczególnie pożądany przez entuzjastów moddingu.
MasterLiquid 120 i 240 są w pełni kompatybilne z najnowszymi platformami AM4 i Kaby Lake.

Chłodzenie MasterLiquid 120 i 240 kosztują kolejno 317 i 362 zł.

 

Cechy produktu:

  • Chłodzenie typu All-in-One
  • Podwójna, niskoprofilowa komora
  • Kompatybilne z platformą AM4 i Kaby Lake
  • Radiator: 1×120 (MasterLiquid 120); 1×240 (MasterLiquid 240)
  • Wentylator: 2x MasterFan Air Balance

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij