DeepCool prezentuje obudowę GENOM z zainstalowanym fabrycznie AIO

Złożenie chłodzenie wodnego to nie jest najprostsze zadanie. DeepCool zaprezentował obudowę, w której mamy od razu zintegrowane chłodzenie procesora typu AIO (All in One) .


Nazwa modelu to GENOM (kojarzy się chromosomami), a sama konstrukcja jest w standardzie ATX. Załączone chłodzenie CPU składa się z 360 mm chłodnicy, rezerwuaru oraz 3 wentylatorów z funkcją PWM.
Produkt DeepCool posiada tzw.okno, umożliwiające podziwianie wnętrza – które można dobrze zagospodarować, także dzięki przepustom na kable. W obudowie mieści się do 2 kart graficznych o długości 33 cm, możliwy jest montaż w pionie (jak na zdjęciach), aczkolwiek tzw. riser nie jest załączony do zestawu. Wymiary to  506mm x 210mm x 510mm a waga ok. 10kg. Układ chłodzenia posiada wentylatory 120mm z przodu i z tyłu. Możliwe jest zamontowanie 4 dysków 2.5″ i 2 x 3.5″.

DeepCool GENOM pojawi się w sprzedaży tym miesiącu, sugerowana cena to 250$.

GENOME_R GENOME_R1 GENOME_W GENOME_W2

 Wpis opracowany na podstawie http://www.techpowerup.com/ 

 

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij