Enermax prezentuje nową serię wentylatorów – D.F. (Dust Free = bez kurzu)

Kolejna nowość prezentowana na targach CES 2016. Tym razem wpis o Enermax-ie, który przedstawił nową serię wentylatorów – D.F.


DF Fan

Nowy produkt posiada ciekawy patent. DFR (Dust Free Rotation) powoduje, że zarówno w środku PC jak i na łopatkach osadza się mniej kurzu . Funkcja umożliwia kręcenie się w przeciwnym kierunku przez 10 sekund, z maksymalnymi obrotami zaraz po starcie komputera, nim zacznie działać w tradycyjny sposób.
W połączeniu z technologią „Twister Bearing”, która dopuszcza zdjęcie „śmigieł” – zapewnia to kompleksowe rozwiązanie służące przedłużeniu żywotności produktu, jak i okresów pomiędzy czyszczeniem.
Seria D.F. posiada 2 modele:

  • Pressure – który zapewnia ciśnienie statyczne do 3.845mm-H2O, oraz kontrolę PWM – dzięki czemu nadaje się do obudów, chłodzeń procesora i innych zastosowań;
  • Vegas – posiadający 3 różne efekty świetlne -> „iskierka”/włączone na stałe/miganie, to wszystko przy użyciu 12 okrągłych LEDów. Kontrolę obrotów zapewnia Shift Speed Control, dzięki czemu można dopasować wydajność do wymagań.
 Wpis opracowany na podstawie http://www.enermax.com/ 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij