Forum TechLipton - Forum Komputerowe

Pełna wersja: Monitor-odklejenie się rogów ramki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[attachment=2561]
Witam, 
Miesiąc temu zakupiłam monitor lg mp88hv-s.
Jestem z niego zadowolona ale od niedawna zaczęły się " odklejać  rogi ramki". Zauwazylam że zaczely sie powiękaszać i jedna ramka juz o polowe większa niz wczesniej. Najbardziej je widac pod swiatłem.Monitor mylam raz ,delikatnie i specjalnymi srodkami wiec mysle ze to nie jest przyczyną.Jestem perfekcjonistą więc mam z tym dosyć spory problem.moje pytanie jest takie ,czy mogę to reklamować?  Czy raczej mnie wyśmieją? 
I to odklejenie ramki rogu zajmuje 1 cm a reszta ramek jest minimalnie odklejona a prawie wogole ale JA to widzę :'D
Ja bym to reklamował.
: Czy to nie jest przypadkiem filtr polaryzujący? Czym to myłaś? Czy w instrukcji było coś napisane nt. czyszczenia monitora?
nie to nie jest filtr polaryzujacy. A do czyszczenia używam sreen cleaning, spray Gel firmy Brateck i było tam napisane ze jest do lcd/led i plazmy.
Czy matryca jest matowa? Z tego co wyczytałem w "internetach" to mimo wszystko może być to o czym napisałem wyżej. Takie jak Twoj przypadki pojawiają się w przypadku cienkich ramek monitora (w przypadku grubych brzegi ekranu zwykle chowają się pod ramką i trudniej je "odczepić"). Tak czy siak nie próbuj tego dalej odklejać tylko zareklamuj bo efekty mogą się pogarszać.

Mozesz powołać sie na rękojmię: http://startuplawyers.pl/6-podstawowych-...gwarancja/
bardzo dziękuję za pomoc