Granie jako element popkultury, czyli dlaczego Genesis pojawi się na Comic Conie

Genesis właśnie zapowiedział swoją obecność na mających się odbyć się w Bukareszcie targach Comic Con.

East European Comic Con (EECC) nie są jednak targami stricte technologicznymi, ale poświęconymi szeroko rozumianej popkulturze, w tym komiksom, filmom, serialom, anime, mandze, planszówkom, karciankom, grom i wielu innym. Uczestnicząc w imprezie Genesis chce podkreślić, że sprzęt gamingowy może śmiało stać się elementem kultury.

Czego mogą się spodziewać odwiedzający stoisko Genesis? Producent zamierza zaprezentować m.in. wszystkie swoje nowości, w tym klawiaturę membranową Rhod 400, myszki RGB Xenon 200 i Krypton 500. Na imprezie odbędzie się także przedpremierowy pokaz podświetlanej podkładki pod mysz Boron 700 i gryzonia Krypton 700. Dodatkowo stanowisko będzie wyposażone w zestawy komputerowe zbudowane w oparciu o obudowy Titan 550 i 660 Plus oraz fotele z serii Nitro.

EECC potrwa w tym roku od 5 do 7 maja.

źródło: informacje prasowe

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij