Intel – zwrot pieniędzy za zakup nowego procesora i płyty głównej

Intel wystartował z kolejną edycją promocji TopTech Cashback – przy zakupie procesora Intel i kompatybilnej z nim płyty głównej można otrzymać nawet 655 złotych zwrotu poniesionych kosztów.

1

 

Promocja obejmuje zestawy składające się z procesorów Intel Haswell, Haswell-E i Skylake oraz płyt głównych firm ASRock, ASUS, Gigabyte i MSI
Ważna informacja – podzespoły te muszą być zakupione między 13 czerwca a 15 lipca 2016 roku.

Przykładowe obniżki na obrazkach poniżej:

1

2

Co należy uczynić, by dostać zwrot pieniędzy?
W terminie 30-60 dni po zakupie płyty z procesorem – wypełnia się wniosek i przesyła dowód zakupu (dokonane tego samego dnia i w tym samym miejscu).
Po otrzymaniu wniosku firma Intel wysyła maila z potwierdzeniem odbioru, a później klient zostaje poinformowany o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku również mailem w ciągu trzech dni roboczych.
Gdy warunki określone regulaminem promocji są spełnione, to należna kwota zostaje przelana w ciągu 30 dni od zatwierdzenia wniosku (ze zwracanej kwoty potrącone zostaną wszystkie podatki i opłaty za przelew bankowy).

Pełny regulamin znajdziecie na tej stronie -> https://toptechcashback.com/pl/pl/pages/cpumb/qualifying

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij