Konkurs! Wygraj obudowę SilentiumPC Gladius M40

Premiera TechLipton oznacza rozpoczęcie cyklu konkursów związanych z działalnością bloga! Napisz lub stwórz w formie filmu ciekawą recenzję gry/oprogramowania/sprzętu komputerowego, a być może do Twoich rąk trafi obudowa firmy SilentiumPC – model Gladius M40.

Untitled-1

Drugą i trzecią najlepszą pracę nagrodzę upominkami. Czekam na pierwsze zgłoszenia! Wszystkie recenzje należy umieszczać w forum „Recenzje czytelników”, które znajduje się pod adresem: http://techlipton.pl/forum/forumdisplay.php?fid=32

Najlepszą pracę konkursową opublikuję na łamach TechLipton.pl. Nie zapomnijcie polubić mojego fanpage 😉


 

 1. Konkurs organizowany jest przez blog TechLipton.pl i trwa od 24.VII.2015 (od godz. 20:00) do 07.VIII.2015 (do godz.23:59).
 2. Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi najpóźniej tydzień od daty przyjmowania zgłoszeń na blogu TechLipton.pl.
 3. Zadanie konkursowe: napisanie lub stworzenie w formie filmu recenzji sprzętu komputerowego/oprogramowania/gry.
 4. Nagroda: obudowa SilentiumPC Gladius M40 o wartości 200 złotych.
 5. Zwycięzcą zostanie osoba, która według prowadzącego blog Piotra Szymańskiego stworzy najciekawszą recenzję i polubi profil Piotr „Lipton” Szymański na facebooku.
 6. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy forum i bloga z wyjątkiem ich prowadzącego oraz sponsorów.
 7. By wziąć udział w konkursie należy się zarejestrować na forum TechLipton.pl dostępnego pod adresem: techlipton.pl/forum.
 8. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku wykrycia kont, które zostały założone tylko w celu wysłania kolejnego zgłoszenia, konta takie zostaną zablokowane, a odpowiedzi wykluczone z konkursu.
 9. Nad prawidłowością przebiegu konkursu oraz wyborem zwycięzców czuwa prowadzący blog Piotr Szymański.
 10. Nagrody zostaną wysłane tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt organizatora w ciągu 14 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników.
 11. Nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną.
 12. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na zbieranie i przechowywanie swoich danych przez forum oraz sponsorów do czasu rozstrzygnięcia konkursu.
 13. W przypadkach niewymienionych przez regulamin decydować będzie prowadzący blog Piotr Szymański.
 14. Organizator konkursu ma prawo do zmiany niniejszego regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym uczestników.
 15. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
 16. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację w/w warunków oraz zgodę na opublikowanie nazwisk, pseudonimów zwycięzców na forum i blogu TechLipton.pl oraz na profilu facebookowym.
 17. Prace w postaci filmu muszą mieć zawarte w tytule #techlipton.pl
 18. Prace konkursowe nie mogą być wcześniej opublikowane na łamach innego serwisu

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij