Lian Li zaprezentowała pasywną obudowę w formacie Micro-ITX, PC-Q04

Lian Li, czyli firma uznana wśród pasjonatów (i nie tylko) zaprezentowała nową obudowę w formacie Micro-ITX, tzn. model PC-Q04.

 

1

Co ją wyróżnia? Pasywność, czyli brak zainstalowanych wentylatorów. Obudowa wykonana jest z aluminium i ma odpowiednio umieszczone wloty/wyloty powietrza – co zapewnia dobre warunki dla zainstalowanych komponentów (zadanie ułatwiają też gumowe nóżki).

2

 

Wymiary to : 194 mm (szerokość) x 294 mm (wysokość) x 210 mm (głębokość), co daje kubaturę niecałych 12l (tak więc może służyć jako podstawa do budowy HTPC). Waga to jedyne 1330 gramów.

Ciekawostka – boczne panele mają wielkość kartki formatu A4.

3

 

W nowym produkcie Lian Li można zainstalować typowy zasilacz w formacie ATX, karta graficzna może mieć długość 19 cm (więc zmieszczą się np. konstrukcje Gigabyte’a i Asusa z chipsetem GTX 970). Maksymalna wielkość chłodzenia procesora to 70 mm, co daje już jakieś pole manewru (pojawia się coraz więcej tego typu rozwiązań).

Co do pamięci masowej – jest możliwość zainstalowania 1 x 2.5″ + 1 x 3.5″ (lub 2 x 2.5″ ) w górnym/wyjmowanym koszyku + 1 x 2.5/3.5″ na spodzie obudowy, istnieje jednak wykorzystania tego miejsca na montaż 120 lub 140 mm wentylatora.

Na przednim panelu znajdują się 2 złącza USB 3.0 oraz wyjście słuchawkowe/wejście na mikrofon.

Wg. znalezionych informacji – sugerowana cena to 44.90 £ a obudowa pojawi się w sprzedaży na początku grudnia.

 

 

Źródło : http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/PC-Q04/

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij