Mionix Avior 7000 – myszka prosto ze Szwecji

Prezencja - ważna rzecz

Mysz zapakowana jest w minimalistyczne, rozsuwane pudełko. Znajdują się na nim informacje m.in. o ilości DPI, czy czujniku oraz użytym procesorze ARM. Mionix Avior 7000 wyposażony jest w sensor optyczny Avago ADNS 3310 o rozdzielczości do 7000 DPI. Regulacja czułości możliwa jest za pomocą umieszczonych na urządzeniu przycisków. 32-bitowy procesor taktowany 32 MHz ma na celu obsługę polecenń gracza. Pomaga w tym też na pewno wbudowana pamięć, gdzie można zmieścić 5 profili użytkownika. Avior 7000 jest lekką myszą i cieszy możliwość wyboru koloru podświetlenia rolki i logo producenta.

 

Po jego otwarciu i odłożeniu przykrywki dostajemy się w końcu do tego co najważniejsze. Brak dodatków, jest tylko krótka instrukcja obsługi oraz naklejka z logo firmy. Sama mysz wygląda dość skromnie, jednakże wrażenie jest pozytywne.

 

Mysz pokryta jest mieszanym materiałem (gumowanym), więc nie powinno być kłopotu ze śliskim plastikiem. 6 dodatkowych przycisków zostało wykonanych z chropowatego plastiku, a rolka to guma z wypustkami. Jakość wykonania/spasowania stoi na dobrym poziomie.

Kształt myszki jest dość standardowy. Dwa główne przyciski są połączone z „kadłubem” a wyprofilowane boki są podparciem palców. Rolka oraz 2 dodatkowe przyciski (domyślnie do zmiany DPI) są umieszczone na wydzielonym obszarze. Mysz ma podświetlane logo w dolnej części oraz obrys rolki, co może się podobać.

Pod spodem widać dwa duże teflonowe ślizgacze umieszczone blisko przedniej i tylnej krawędzi. Posiadają otwory służące do wymiany tych elementów, jednakże w zestawie brak zapasowych egzemplarzy.
Zastosowany sensor (optyczny) to  Avago ADNS 3310. Otoczony został zielonym logo producenta. Przewód (w dobrym oplocie) USB 2.0 o długości 2 metrów zakończony jest pozłacaną wtyczką.

 

A tak Mionix wygląda w porównaniu z moim „domowym” Logitechem G502.

Teraz czas na praktykę.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij