Mionix Avior 7000 – myszka prosto ze Szwecji

Praktyka dla byka?

W trakcie testów sprawdzona została częstotliwość odświeżania. Maksymalna deklarowana wg producenta to 1000 Hz, w rzeczywistości było to 1015, więc bardzo dobrze. Przy sprawdzeniu 125 Hz realny wynik to 131 Hz, więc też jak najbardziej w normie.
W samych grach mysz sprawuje się dobrze. W FPS przewagę może dawać niska waga oraz standardowe rozmiary. Dużo dodatkowych klawiszy nie poprawi wyniku np. w CS:GO, czy Battlefield 1, ale niektórzy gracze mogą znaleźć zastosowanie.
W „strzelankach” może przeszkadzać duży skok 2 głównych klawiszy, zwłaszcza że przyciski Omron są dość twarde.
Sensor Avago ADNS 3110 nie zrywa ruchów, nie było też dużych błędów w odczycie. Materiał wykończeniowy zapewnia duży komfort rozgrywki. Proponowane ustawienie dłoni (fingertip i claw) nie zaczepi się bocznych przycisków po prawej stronie, o ile użytkownicy nie przytrzymują myszki przedostatnim palcem dłoni.
W codziennej pracy mogą przeszkadzać dość głośne przełączniki (wszystkich przycisków), rolka jest akceptowalna. Przydać się może możliwość tworzenia własnych poleceń, wykorzystując 6 dodatkowych przycisków

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij