Modecom MC-500-G90 GOLD – dziewczyny lubią b… , tfu – złoto?

Modecom i ich zasilacze nie mają zbyt dobrych notowań wśród konsumentów. Firma chce zmienić postrzeganie swoich produktów tego typu.
Najpierw wprowadzono serię Modecom Silver z certyfikatem 80 Plus (500 i 600W).
1Kolejnym krokiem jest pierwszym produkt z serii Modecom Gold, posiadający jeszcze lepszą sprawność. Oznaczenie to MC-500-G90 GOLD.

1


Jak można łatwo wydedukować – jednostka oferuje 500 W mocy. Sprawność zasilacza jest wysoka, pod pełnym obciążeniem wynosi 88%, dzięki czemu spełnił normę 80 Plus Gold.
Obudowa produktu jest złota a wentylator schowany jest za specjalną, dodatkową kratką – co w zamyśle miało uatrakcyjnić wygląd (czy to się udało – kwestia dyskusyjna).

3

4
Modecom szczyci się zastosowaniem japońskich kondensatorów, pełną zgodnością ze specyfikacją Intel ATX 12V w wersji 2.31 oraz wykorzystaniem podwójnego obwodu DC/DC.
Nie brakuje standardowych zabezpieczeń typu OVP, SCP, OPP czy automatycznej kontroli prędkości obrotowej 120 mm wentylatora.
Złącza które są dostępne to:
– wtyczka ATX 20+4 pin
– EPS12V 4+4 pin
– 2 x MOLEX (4 pin)
– 4 x SATA
– 2 x PCI-Express 6+2 pin

Parametry techniczne poniżej, widać że linia + 12V jest porządna, 492 W na niej wystarczy do większości standardowych zestawów komputerowych.

2
Zasilacz jest już dostępny do kupienia, gwarancja udzielana na niego to 2 lata a sugerowana cena to 299 złotych.

 

 

 Wpis opracowany na podstawie http://www.modecom.pl/ 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij