MSI przedstawia CPU Guard 1151

Do MSI docierały z różnych stron informacje o możliwym wyginaniu się procesorów szóstej generacji (czyli Skylake), przy używaniu ciężkich zestawów chłodzenia. O zjawisku pisałem np. tu -> Skylake – czy konieczna będzie jednak inna zapinka niż do poprzedników?


Potencjalne uszkodzenie może nie nastąpić natychmiast, aczkolwiek gdy komputer jest przenoszony (lub tym bardziej wysyłany) – istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów.1

By upewnić się, że to się nie zadzieje – MSI opracowało CPU Guard 1151, służące ochronie gniazda 1151 używanego przez procesory Intel Xeon E3 v5 / Core / Pentium / Celeron. Osiągnięto to dzięki wzmocnieniu brzegów, przeciwdziałając pionowemu naprężeniu.


 

3
Poza zabezpieczeniem CPU – produkt MSI jest również doskonałym narzędziem dla każdego, który chce „oskalpować” Skylake’a. Po ponownym nałożeniu IHS – dzięki CPU Guard 1151 pozostaje on na miejscu i nie trzeba się niepokoić o przewodność cieplną, albo przesuwanie się rozpraszacza. Nowość MSI została użyta podczas zawodów podkręcania – pomagając najlepszym uczestnikom na świetne wyniki, w tym bicie rekordów świata.


2

 Wpis opracowany na podstawie http://www.techpowerup.com/ 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij