Need for Speed i Unravel dostępne w bibliotekach EA Access i Origin Access

O usłudze Electronic Arts o nazwie Origin Access pisaliśmy już na naszych łamach kilka razy ( http://techlipton.pl/tag/origin/ )
W skrócie – koszt subskrypcji to 15zł miesięcznie i dzięki tej opłacie mamy do ciągle się zwiększającej biblioteki gier.

ea-origin1[1]
Od dziś w ofercie znalazły się gry Need for Speed

NFS

i Unravel.

unravel
Prawdopodobnie pod koniec sierpnia pojawi się dostęp do Plants vs Zombies Garder Warfare 2.

Aktualnie lista gier prezentuje się następująco:

 

Capture

 

Źródło: https://www.origin.com/pl-pl/store/origin-access

  • Krzych

    Mam nadzieję że taka jest przyszłość dostępu do gier i że będzie istniała jedna platforma, np. Steam, gdzie za np. 100 zł miesięcznie będzie można otrzymać dostęp do xx wybranych przez siebie gier najróżniejszych wydawców. A jeżeli jakiś wydawca nie będzie chciał w tym uczestniczyć to żeby miał swój własny system abonamentu za jakieś znacznie mniejsze pieniądze, w zależności od ilości gier. To o wiele lepszy i zdrowszy system niż obecny patologiczny system wywalania 150zł+ na kota w worku i to zaledwie jednego. Chwała piratom, że dzięki nim można testować gry i kupować tylko te które są tego warte i wspierać tylko tych wydawców którzy na to zasługują.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij