Noctua wprowadziła wentylatory z serii 24V IndustrialPPC

Noctua przedstawiła dziś nowe wentylatory z serii IndustrialPPC, tym razem zasilane domyślnym napięciem 24V.

noctua2

Tym samym portfolio chłodzenia IndustrialPPC (Protected Performance Cooling) zostało jeszcze bardziej rozszerzone. Nowe 24-woltowe modele posiadają dedykowany trój-fazowy silnik
NE-FD2, który wspiera zarówno napięcie 24V w zastosowaniach przemysłowych, jak i 12V w środowisku PC – przy akceptowalnych prędkościach obrotowych i poziomie hałasu.


Zaprezentowane modele to NF-F12 (120 mm) i NF-A14(140mm). Silnik w nich zastosowany wspiera napięcie w zakresie 6 do 30V, a same wentylatory posiadają odporność na wodę/kurz w standardzie IP67 (więcej o standardzie IP), oraz regulację przy pomocy PWM.

W typowych zastosowaniach domowych (czyli 12V) – maksymalne obroty dla modelu 2000rpm – to około 1100 obrotów/minutę, a dla 3000 rpm – około 1700 obrotów/minutę. Warto dodać, że mogą być dodatkowo zwolnione przy użyciu funkcji PWM (modulacja szerokości impulsu), dzięki czemu łączą w sobie zaawansowane funkcje serii IndustrialPPC z ciszą, z której słynie Noctua.
Jako zaletę można zaliczyć również kolorystykę tego modelu, która większości osób podoba się bardziej niż typowe dla firmy zestawienie beżu z brązem.

noctua1


 

Ceny i dostępność
Wszystkie nowe modele będą wkrótce dostępne. Sugerowana cena to 29.90EUR/34.90USD

 

 

 

 

Wpis opracowany na podstawie materiałów prasowych na stronie: http://noctua.at/

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij