NVIDIA Editors’ Day już 6 maja! Prezentacja GTX 1080 i 1070 powiązana z premierą Battlefield ?

Portal VideoCardz powołując się na swoje źródła potwierdził, że w tym roku ma się odbyć wydarzenie sponsorowane przez NVIDIA o nazwie Editors’ Day, a VRWorld sprecyzował doniesienia, które mówią że event ma mieć już miejsce 6 maja.

Układ GP104

Z wiadomości wynika, że w owym dniu zaprezentowane zostaną dwie nowe karty graficzne. Wiemy czego możemy się spodziewać, więc powiedzmy wprost. Chodzi zapewne o GTX 1080 oraz GTX 1070. Nie możemy być pewni, czy chodzi tu o oficjalną prezentacje tych modeli, gdyż nie mamy pewności, jakie dokładnie NVIDIA ma plany co do samego wydarzenia, dlatego unikajmy słowa „premiera”. Prezentacja zapewne odbędzie się przy zamkniętych drzwiach, przed ciekawskimi oczyma ludzi z zewnątrz. Dodajmy tylko, że tego samego dnia ma mieć miejsce premiera medialna nowej gry z serii Battlefield. Czy możemy te dwa wydarzenia w jakiś sposób łączyć ?

Premiera nowej gry z serii Battlefield.

Najprawdopodobniej oficjalnego potwierdzenia informacji należy spodziewać się kilka dni po wydarzeniu. Tak jak, to miało miejsce w roku 2014. Tydzień po Editors’ Day otrzymaliśmy oficjalną informację o premierze GM204. Czy ten rok nas nie zaskoczy?

 Źródło: Video Cardz, VR World 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij