PowerColor RX 580 Red Devil Golden Sample zasilany 6 i 8 pinowym kablem

W internecie pojawiły się zdjęcia konstrukcji Powercolor opartej na AMD Radeon RX 580 (czyli odświeżonej wersji RX 480).

Wersja Golden Edition posiada 2.5 slotowe chłodzenie, więc wyższe od spodziewanego z „normalnej” odmiany Red Devil 2.0. Prawdopodobnie zastosowano 4 rurki cieplne, 2 z nich są 6 mm, pozostałe 8 mm a wszystkie wychodza z głównego radiatora.

Ciekawostką jest zasilanie nie tylko 6 pinowym PEGiem, ale także kolejnym, 8-pinowym. Mimo dodatkowego złącza, sekcja zasilania posiada prawdopodobnie 6 faz, podobnie jak referencyjna wersja RX 480. Różna kolorystyka gniazd może sugerować to, że 8-pin przyda się tylko w trybie podkręcania (występuje obok „trybu cichego”, jako zworka do BIOSu). Na razie brak podanej ceny, oraz zegarów produktu Powercolor.

 

 

źródło: techpowerup

 

  • Szaku

    Satanistyczna karta graficzna? Może jakaś zniżka w państwie katolickim?

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij