RAVCORE – nowa marka dla graczy

Już w grudniu, na naszym rynku zadebiutuje nowa marka oferująca akcesoria dla graczy. Z udostępnionych zdjęć możemy wywnioskować, że w skład nowych produktów wchodzić będą: klawiatury, myszki, podkładki, słuchawki, a nawet zasilacz o mocy 750 z certyfikatem 80 PLUS Gold. Na zdjęciach są widoczne także głośniki. Niestety, za o wiele o nich na ten moment nie wiadomo, oprócz tego że mają przyciągać do siebie graczy. W zasadzie każdy produkt RAVCORE ma cechować się agresywnym, czerwonym, oryginalnym designem oraz wysoką jakością i trwałością wykonania.

rav1

Czym w zasadzie jest marka RAVCORE? Na stronie producenta możemy przeczytać dokładnie – „Markę RAVCORE symbolizują trzy kruki, połączone w jedność.
Mają te same cele i wiedzą, że razem mogą uzyskać wynik lepszy, niż suma osiągnięć każdego z osobna. W tej idei jedności tkwi istota ich siły – ich RAVENS CORE!

Podstawą sukcesu każdego dobrego zespołu jest bowiem umiejętność skutecznego współdziałania – szczególnie wtedy, gdy za każdym z jego członków kryje się zupełnie inna historia, odmienne doświadczenia i wyjątkowa, niepowtarzalna osobowość.

Kruki, które na przestrzeni tysiącleci stały się symbolem inteligencji, umysłu i pamięci, a także strażnikami tajemnic i opiekunami wyroczni, największą siłę zyskują w stadzie. Krążąc nad polami największych w dziejach świata bitew, pokazały swą mroczną naturę, siejąc postrach i przerażenie wśród ocalałych

Jak widać, projektanci mieli bardzo ciekawą inspirację do opracowywania swoich produktów. Jak bardzo waleczne i skuteczne okażą się „kruki” przekonamy się już w przyszłym miesiącu.

mistral_speed

 

Źródło:

 ravcore.com 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij