Ravcore Spear i Lance – los bohaterów leży w twoich rękach

Ravcore przedstawia zaawansowane kontrolery do gier wideo: przewodowy Spear i działający w technologii Bluetooth Lance. Oba doskonale sprawdzą się podczas rozgrywek zarówno na komputerze, jak i platformie PlayStation 3. Ta świetna propozycja w rozsądnej cenie zadowoli wielbicieli bijatyk, gier sportowych i wyścigowych.


Pewny chwyt i wibracje

Kontrolery Ravcore zostały wykonane z czarnego plastiku ABS. Ich dolna część jest matowa, ale gładka w dotyku, górna warstwa zaś ogumowana. Całość dopełniają ciemnoczerwone wstawki i akcenty. Zarówno Lance, jak i Spear mają wydłużone, ergonomicznie wyprofilowane chwyty, które pozwalają na wielogodzinną rozgrywkę bez uczucia zmęczenia. Oba pady wyposażono w podwójny mechanizm wibracji, 15 przycisków, 2 mini-joysticki i 4 wskaźniki LED. System wibracji, oparty na dwóch silnikach, zwiększa realizm gry, odwzorowując nagłe zwroty akcji, eksplozje, upadki czy zderzenia w dwóch miejscach wewnątrz kontrolera jednocześnie.

Pełna kontrola sterowania

Rozbudowany zestaw piętnastu przycisków, w tym dwóch mini-joysticków i jednego D-pada, pozwala obsłużyć szereg komend i opcji sterowania. Mini-joystiki umożliwiają sterowanie niezależnie np. postacią oraz jej widokiem w zakresie 360 stopni. Cztery wskaźniki LED zlokalizowane na przedniej części obudowy kontrolera wskazują kluczowe parametry aktualnego trybu gry (np. przełączenie trybu z XInput na DirectInput). Ravcore Spear wyposażono w przejściówkę OTG, umożliwiającą korzystanie z niego w grach mobilnych na platformie Android. Model Lance zapewnia posiadaczom PlayStation 3 opcję bezprzewodowego i stabilnego połączenia Bluetooth. Efektywne, nieograniczone zbyt krótkim kablem USB, zasilanie z wbudowanego akumulatora pozwala na wielogodzinną grę.

Cena i gwarancja

Kontrolery Ravcore Lance i Spear są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 75 zł (Spear) lub 95 zł (Lance). Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door.

Przydatne odnośniki – strony produktowe:

Spear: https://www.ravcore.com/produkty/spear/

Lance: https://www.ravcore.com/produkty/lance/

  • Maciek Worzała

    a dlaczego pad lance niechce działać w grach

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij