Steelseries Rival 700 – „stalowy” ideał myszki?

Jak to się prezentuje?

Pudełko nie da się pomylić z żadną inną firmą, ze względu na charakterystyczne dla Steelseries akcenty czarno-pomarańczowe. Z przodu widać jak prezentuje się Rival 700, oraz wymieniono główne cechy, czyli wyświetlacz OLED, użyte ledy Prism RGB oraz ostrzeżenia dotykowe.

Z tyłu widać zdjęcie myszki pod innym kątem, a ilość informacji jest większa i są one bardziej szczegółowe.

Po otwarciu zewnętrznego kartonu oczom ukazje się minimalistyczne czarne pudełko, z otwarciem poprowadzonym pod kątem. Po jego odchyleniu widać mysz oraz pudełko z akcesoriami.

 

Akcesoria to 2 wyjmowalne kable USB, jeden metrowy, drugi 2-metrowy w ładnym oplocie oraz instrukcja obsługi.

Sama obudowa wygląda bardzo dobrze. Dominujący czarny kolor, ładne logo SteelSeries. Poniżej pierwszy rzut oka w porównaniu do posiadanej przeze mnie Logitech G502.

Góra posiada dość standardowy rozkład klawiszy, więc lewego/prawego/rolki oraz umieszczonego między nimi przełącznika DPI.

Prawy bok Rival 700 nie posiada żadnych przycisków a pokryty jest w całości gumowanym tworzywem.

Lewa strona posiada 2 konfigurowalne przyciski w standardowym miejscu oraz trzeci umieszczony między nimi a wyświetlaczem OLED. Na pozostałej części ponownie gumowany materiał.

Od spodu widać optyczny moduł, który co ciekawe – jest modularny. Standardowo umieszczony jest PixArt PMW3360, ale jest możliwość wymiany na moduł Laser 9800 (wg informacji na stronie Steelseries).

Dodatkowo widoczny jest też port na wymienialny kabel USB.

Górna osłona może być również wymieniona. Istnieje opcja wydruku 3D z plakietką ze swoim imieniem/pseudonimem (Steelseries udostępnia niezbędne pliki).

Patrząc na mysz z tyłu widać logo firmy oraz nazwę serii na gumowanej części.

Jeszcze kilka zdjęć w porównaniu do Logi G502 i można przejść do opisu sterowników.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij