Steelseries Rival 700 – „stalowy” ideał myszki?

A jak to wygląda w rzeczywistości?

Podczas normalnego użytkowania (tak jak np. podczas pisania recenzji) odczucia są bardzo przyjemne. Jednak to co najlepsze odczuwa się podczas grania.
Gry FPP – tutaj Rival 700 sprawował się naprawdę bardzo dobrze. Śledzenie ruchów było dokładne oraz nie odczuwało się opóźnień. Wszystkie przyciski były łatwo dostępne a komfort obsługi stał na wysokim poziomie (oczywiście dla praworęcznych). Obawiałem się, że dotykowy „feedback” może rozpraszać, ale nie było tak źle. Efekty są dość subtelne, a nie tego typu jak np. w padach od Microsoftu. Myślę jednak, że większość graczy wyłączy ten „bajer”.


Wyświetlacz OLED wzbudza zainteresowanie podczas konfiguracji myszki, jednakże jego użyteczność podczas grania jest bardzo ograniczona.
Nie każdemu przypadnie do gustu waga myszki. Jest ona stosunkowo ciężka. Osobiście mi to nie przeszkadza, bo sam używam G502 ze wszystkimi ciężarkami, ale nie dla każdego jest to optymalne.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij