Wentylatory NZXT Aer z podświetleniem RGB

Firma NZXT przedstawia wentylatory z nowej serii Aer. Ich cechą charakterystyczną jest podświetlenie LED RGB. Projektanci wentylatorów Aer skupili się przede wszystkim na wyglądzie, jednak nie pominęli również kwestii technicznych. Korzystają one z wysokiej jakości łożysk FDB, których deklarowana żywotność wynosi 60 000 godzin.

1

Aby cieszyć się pełną funkcjonalnością wentylatorów, należy je podłączyć do kontrolera HUE+ i skonfigurować przy pomocy aplikacji CAM. Aplikacja służy też do kontroli zestawów chłodzenia wodnego NZXT Kraken, zawiera również szereg innych funkcjonalności w zakresie diagnostyki i monitorowania PC.

4 2
Do jednego kontrolera Hue+ można podłączyć maksymalnie 10 wentylatorów w dwóch łańcuchach po 5 sztuk. Każdy łańcuch może mieć zaprogramowany inny tryb oświetlenia. Regulacji podlega nie tylko kolor – do wyboru jest 15 trybów oświetlenia, w tym takie jak: pulsowanie, zmiana koloru w zależności od temperatury procesora, pulsowanie w rytm muzyki czy zmiana koloru w zależności od liczby klatek na sekundę w grze. Sami jesteśmy graczami i zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest połączenie dobrych osiągów z przyjemnym dla oka wyglądem. Z tego powodu rozszerzamy ekosystem podświetlenia HUE+ o wentylatory Aer RGB. Oferują one zaawansowane funkcje związane z oświetleniem, zapewniając zarazem właściwy przewiew dla podzespołów PC. Zaawansowani użytkownicy mogą w pełni dopasować oświetlenie do swoich wymagań, a osoby szukające prostego sposobu na upiększenie komputera mają do wyboru predefiniowane tryby – wyjaśnia Johnny Hou, założyciel i CEO NZXT. Wentylatory Aer występują w dwóch wariantach – 120 mm i 140 mm. W polskich sklepach dostępne będą pod koniec października 2016, w zestawach z kontrolerami Hue+, trójpakach i pojedynczo.

Wentylatory Aer zostały wyposażone w podświetlenie LED RGB, które oferuje 15 różnych trybów świecenia.

5

6

Ich rotor jest osadzony na łożysku FDB i kręci się z szybkością od 500 do 1500 obrotów na minutę. Sterowanie odbywa się za pomocą sygnału PWM.

1

Przewidywane ceny detaliczne wentylatorów NZXT Aer RGB:

 Aer RGB120 & HUE+: 2 x Aer RGB120 z kontrolerem HUE+ – ~370 PLN

Aer RGB140 & HUE+: 2 x Aer RGB140 z kontrolerem HUE+ – ~410 PLN

Aer RGB120 Triple Pack: 3 x Aer RGB120 – ~348 PLN

Aer RGB140 Triple Pack: 3 x Aer RGB140 – ~391 PLN

Aer RGB120 – ~130 PLN

Aer RGB140 – ~152 PLN

Wentylatory pojawią się w polskich sklepach pod koniec października.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

 

źródło : informacje prasowe NZXT

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij