16 i 31 maja – dwie konferencje AMD poświęcone najnowszym produktom, technologiom i planom

W maju firma AMD organizuje dwie ważne konferencje prasowe, w trakcie których zostaną przedstawione najnowsze produkty, technologie oraz plany biznesowe, a także strategia na przyszłość. Odbędą się one odpowiednio w trakcie AMD Financial Analyst Day oraz targów Computex. Financial Analyst Day – 16 maja, godzina 16:00 czasu polskiego. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo na stronie: http://ir.amd.com W trakcie tej konferencji w siedzibie AMD w Kalifornii dyrektor generalna Lisa Su, dyrektor ds. technologii Mark Papermaster oraz dyrektor finansowy Devinder Kumar wraz z innymi kluczowymi osobami w firmie przedstawią najświeższe informacje dotyczące planów biznesowych na trwający rok, jak i długoterminową strategię dla przyszłych technologii oraz planów produktowych.

Computex – 31 maja, 10:00 lokalnego czasu. Zapraszamy na konferencję wszystkich zainteresowanych uczestników tegorocznych targów Computex. Dyrektor generalna Dr. Lisa Su wraz z innymi najważniejszymi osobami w firmie przedstawią najświeższe informacje o nowych produktach i przełomowych technologiach, które pojawią się jeszcze w 2017 roku. Procesory Ryzen przywróciły konkurencyjność na rynku rozwiązań dla najwydajniejszych komputerów stacjonarnych, a teraz firma AMD chciałaby podzielić się nowymi szczegółami na temat nadchodzących produktów i ekosystemów.

Miejsce – The Westin Taipei, Young Le

Adres – B3F, No. 133, Section 3, Nanjing East Rd, Zhongshan District, Taipei, Taiwan 104

Termin – 31 maja 2017, w godzinach 10:00-11:00 lokalnego czasu (recepcja od 9:30)

 

źródło: informacje prasowe AMD

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij