AMD Gaming Evolved – nowe funkcje dla graczy

/AMD Gaming Evolved – nowe funkcje dla graczy

AMD przygotowała aktualizację dla swojej aplikacji Gaming Evolved, która jest jednocześnie platformą optymalizującą ustawienia gier i umożliwiającą wymianę zapisów wideo z gier między milionami graczy na całym świecie.
Jedną z najważniejszych zmian jest możliwość tworzenia wideo z automatycznie dodaną wstępną obróbką materiału, dzięki czemu najlepsze momenty z League od Legends czy Counter Strike: Global Offensive są natychmiast gotowe do udostępniania .


836976

Mechanizm działania platformy AMD Gaming Evolved wygląda następująco:

· Nagrywanie rozpoczyna się automatycznie w czasie gry ;

· Nagranie obejmuje całą sesję. Jednocześnie aplikacja automatycznie kasuje starsze wideo, aby zaoszczędzić miejsce na dysku;

· Wciskając wybrany przycisk na klawiaturze można stworzyć 30-sekundowy klip na zasadzie tworzenia krótkiej powtórki ciekawej akcji;

· Można nagrywać wideo z kamerki internetowej, audio z mikrofonu, a także kliknięcia myszy;

· W aplikacji znajduje się prosty edytor wideo, dzięki czemu można tworzyć klipy z samymi najlepszymi fragmentami rozgrywki;

· Można tworzyć materiały prezentujące najlepsze momenty spośród kilku klipów.

„Nagrywarka” rozgrywki w AMD Gaming Evolved (Plays.tv) jest zintegrowana z League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive (a wkrótce będzie więcej gier), dzięki czemu aplikacja ma dostęp do danych meczu w trakcie gry i zapisuje najciekawsze wyniki w formie już wstępnie przetworzonej, aby można je było natychmiastowo udostępnić.
Jednym kliknięciem można też umieścić wideo w serwisie Plays.tv, na Facebooku, Twitterze, Reddit i innych. Dzięki rozszerzeniom Plays.tv do przeglądarek można też łatwo przechwytywać i udostępniać najlepsze momenty z oglądanych streamów.

Aplikację można pobrać stąd.
Jeśli użytkownik posiada ju z zainstalowaną aplikację AMD Gaming Evolved – wystarczy ją zrestartować i zaktualizować do najnowszej wersji.

[su_highlight background=”#99dbff”]Wpis opracowany na podstawie materiałów AMD[/su_highlight]

 

By |2016-03-22T06:31:21+00:00Marzec 22nd, 2016|Newsy, Oprogramowanie|0 Comments

Leave A Comment