AMD Gaming Evolved – nowe funkcje dla graczy

AMD przygotowała aktualizację dla swojej aplikacji Gaming Evolved, która jest jednocześnie platformą optymalizującą ustawienia gier i umożliwiającą wymianę zapisów wideo z gier między milionami graczy na całym świecie.
Jedną z najważniejszych zmian jest możliwość tworzenia wideo z automatycznie dodaną wstępną obróbką materiału, dzięki czemu najlepsze momenty z League od Legends czy Counter Strike: Global Offensive są natychmiast gotowe do udostępniania .


836976

Mechanizm działania platformy AMD Gaming Evolved wygląda następująco:

· Nagrywanie rozpoczyna się automatycznie w czasie gry ;

· Nagranie obejmuje całą sesję. Jednocześnie aplikacja automatycznie kasuje starsze wideo, aby zaoszczędzić miejsce na dysku;

· Wciskając wybrany przycisk na klawiaturze można stworzyć 30-sekundowy klip na zasadzie tworzenia krótkiej powtórki ciekawej akcji;

· Można nagrywać wideo z kamerki internetowej, audio z mikrofonu, a także kliknięcia myszy;

· W aplikacji znajduje się prosty edytor wideo, dzięki czemu można tworzyć klipy z samymi najlepszymi fragmentami rozgrywki;

· Można tworzyć materiały prezentujące najlepsze momenty spośród kilku klipów.

„Nagrywarka” rozgrywki w AMD Gaming Evolved (Plays.tv) jest zintegrowana z League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive (a wkrótce będzie więcej gier), dzięki czemu aplikacja ma dostęp do danych meczu w trakcie gry i zapisuje najciekawsze wyniki w formie już wstępnie przetworzonej, aby można je było natychmiastowo udostępnić.
Jednym kliknięciem można też umieścić wideo w serwisie Plays.tv, na Facebooku, Twitterze, Reddit i innych. Dzięki rozszerzeniom Plays.tv do przeglądarek można też łatwo przechwytywać i udostępniać najlepsze momenty z oglądanych streamów.

Aplikację można pobrać stąd.
Jeśli użytkownik posiada ju z zainstalowaną aplikację AMD Gaming Evolved – wystarczy ją zrestartować i zaktualizować do najnowszej wersji.

 Wpis opracowany na podstawie materiałów AMD 

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij