AMD Radeon RX Vega – premiera przypuszczalnie w tym kwartale

Według ostatnich informacji premiera układu AMD Radeon RX Vega ma zgodnie z wcześniejszymi przeciekami faktycznie nastąpić w tym kwartale (czyli do 30 czerwca 2017).

Poza tym, podobno wydajność podobno ma się kształtować na poziomie GTX 1080 Ti /Titan XP, a nie jak wcześniej przypuszczano GTX 1080 (którego można kupić już od około 2200zł). Jeśli to się sprawdzi (a to wcale nie jest pewne) oraz cena będzie konkurencyjna, to może się okazać hit w segmencie high-end (tym bardziej, że monitory z FreeSync są średnio 500 zł tańsze od odpowiedników z „zielonym” G-Sync)..

EDIT – komentarz na podstawie którego zostało dokonane „potwierdzenie”, został usunięty z profilu FB AMD. Informacja o dacie premiery w Q2 pochodziła z następującej informacji prasowej.

źrodło: legiteviews

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij