Apacer wypuszcza nowy wstrząsoodporny przenośny dysk twardy AC630

Apacer zaprezentował kolejny wstrząsoodporny, przenośny dysk twardy. Tym razem po AC730  pora na AC630 USB 3.1 Gen 1 .

Zaprojektowany do aktywności w terenie

 

Wzmacniana obudowa zabezpiecza dane przed zewnętrznymi uderzeniami. Wstrząsoodporna, gumowa obudowa poradzi sobie z potencjalnymi uszkodzeniami, które mogą wystawić w środowisku zewnętrznym. AC630 posiada certyfika IP55 (odporność na kurz i wodę). Występują 2 warianty : 1 i 2 TB. Przemyślane gniazda kablowe i kontrast kolorów powodują, że dysk ten jest odpowiedni dla podróżników i osób uprawiających sport na dworze.

 

 

Potrójne zabezpieczenia : na wstrząsy, wodę i kurz

AC630 przeszedł amerykański test upadku MIL-STD-810G 516.6, co oznacza że jest odporny na upadek z wysokości 1.22 metra. Certyfikowany z oceną IP55, AC630 zapewnia całkowitą ochronę przed kurzem i rozpylaniem wody, co pozwala użytkownikom cieszyć się podróżą bez obaw.

 

Wygodny projekt kablowy i szybka transmisja

Sportowy wygląd AC630 osiągnięty jest przez żywe kolory. Osłona ochronna, która otacza cztery strony w ognistym pomarańczowym kolorze zapewnia żywy kontrast kolorów z czarną pokrywą. Przemyślany projekt szczelin jest specjalnie przystosowany do łatwego przechowywania kabli, dzięki czemu kabel jest starannie zamocowany, gdy nie jest używany. Ponadto interfejs USB 3.1 Gen 1 zapewnia szybką transmisję danych, dzięki czemu tworzenie kopii zapasowych danych jest szybkie, gdy jesteś w podróży.

AC630 posiada dwie pojemności pamięci: 1 TB i 2 TB; Ten ostatni może zapisać do jednego miliona zdjęć, pół miliona utworów MP3 lub 833 godzin filmów wideo w jakości Full HD. Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem, czy entuzjastą sportu ekstremalnego, Apacer AC630 jest przeznaczony do prowadzenia rejestrów Twoich ulubionych działań!

Strona produktu.

informacje: źródło prasowe Apacer.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij