Ashes of the Singularity za darmo z kartami serii Radeon R9 380

AMD poinformowało o uruchomieniu nowej promocji.
Osoby, które zakupią u wybranych sprzedawców kartę graficzną AMD Radeon R9 Serii 380 otrzymają bezpłatnie kod do gry Ashes of the Singularity.
Promocja będzie uruchamiana sukcesywnie, więc należy zwrócić uwagę na oznaczenia produktów na stronach internetowych sklepów.
Strona promocji pojawi się niebawem pod tym adresem: http://www.amd4u.eu/ashesofthesingularity


1

Ashes of the Singularity to najnowsza strategia czasu rzeczywistego (RTS), która została przygotowana przez studio Oxide Games dla wielbicieli bojów osadzonych w przyszłości.
Tytuł ten w szczególności wyróżnia się skalą bitew oraz poziomem interakcji między jednostkami i dlatego – kluczowe jest wykorzystanie DirectX® 12, zwłaszcza funkcji Asynchronicznych Obliczeń (Async Shaders).
Architektura GCN, która jest wykorzystywana przez układy graficzne AMD Radeon™, jest zgodna sprzętowo z tymi technologiami i pozwala grze pokazać pełnię swoich możliwości oraz potencjał.

Promocja potrwa do 15 maja 2016 lub do wyczerpania zapasów. Kupony mogą być realizowane do 15 lipca 2016.

 Wpis opracowany na podstawie materiałów AMD  

 

  • WojciechPuchajda

    Za wcześnie kupiłem mojego Radka 😛

    • K4MIL

      Zdarza się 🙂

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij