be quiet! prezentuje najnowsze obudowy Pure Base 600 w wersji z oknem

be quiet! wprowadza najnowszą wersję obudowy ATX – Pure Base 600 Window. Zgodnie z oczekiwaniami klientów została wyposażona w zdejmowany panel boczny ze szkła hartowanego. Dostępna jest w wersji czarnej z pomarańczowymi elementami lub całkowicie czarnej. Stylowy panel boczny dostępny jest także jako osobny produkt, dla tych wszystkich, którzy kupili już obudowę Pure Base 600 i chcą zrobić upgrade.

W pełni przeszklony panel boczny

Wysokiej jakości panel ze szkła hartowanego o grubości 4mm jest oddzielony od obudowy za pomocą gumowych elementów, co ogranicza przenoszenie hałasu i wibracji. W pełni przeszklony panel boczny do obudowy Pure Base 600 zapewnia doskonały widok na komponenty PC, znacząco zwiększając estetykę zestawu. Posiadacze obudów Pure Base 600 mogą nabyć panel ze szkła hartowanego oddzielnie.

Nowa opcja kolorystyczna i optymalizacja

be quiet! oferuje Pure Base 600 Window w wersji całkowicie czarnej lub  z pomarańczowymi elementami. Dodatkowo obudowa została wyposażona w gumowe przelotki na przewody, pozwalające ukryć je za tacką płyty głównej, co zapewni porządek i estetyczny wygląd.

Uniwersalność, niezawodność i ciche chłodzenie

Wszystkie podstawowe funkcjonalności obudowy Pure Base 600 pozostały niezmienione. Obudowa wyposażona jest w dwa wentylatory Pure Wings 2, zapewniające ciche i wydajne chłodzenie. Doskonała redukcja hałasu jest możliwa także dzięki zastosowaniu materiałów wytłumiających z przodu, na górze obudowy i na panelach bocznych, a także dzięki wykorzystaniu manualnego kontrolera obrotów wentylatorów, wlotów powietrza załamujących fale dźwiękowe oraz izolowanych napędów. Klatka ODD posiada miejsce na dwa napędy optyczne, jednak dzięki przemyślanej konstrukcji radiatory chłodzenia wodnego mogą korzystać z przestrzeni na klatkę ODD, nie zasłaniając przy tym obu slotów. Dodatkowo możliwe jest otwarcie górnej pokrywy lub jej całkowite zdjęcie, co poprawia przepływ powietrza i umożliwia instalację radiatorów z wentylatorami w górnej części obudowy.

Pure Base 600 Window Orange oraz Pure Base 600 Window Black dostępne będą w sugerowanej cenie detalicznej €104. Sam panel boczny, ze szkła hartowanego kosztować będzie ok. €29.90.

  • Amer

    Wersja z oknem, od razu. Ale wersji z coverem na zasilacz już nie.

  • Patryk Beres

    Gdyby tylko była piwnica 😕

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij