be quiet! przedstawia swój ulepszony bestseller – zasilacze Pure Power 10

be quiet! przedstawia najnowszą wersję swojej podstawowej serii zasilaczy – Pure Power 10.

Nowa generacja to 10 modeli z modularnym i stałym okablowaniem o mocy odpowiednio: od 400W do 700W i od  300W do 700W. Ulepszona technologia
i większa sprawność energetyczna sprawiają, że zasilacze Pure Power 10 najlepiej sprawdzą się w wydajnych komputerach gamingowych, stacjach roboczych oraz cichych konfiguracjach PC. Technologia DC-to-DC dotychczas stosowana tylko
w bardziej zaawansowanych seriach zasilaczy be quiet!: Straight Power oraz Dark Power Pro, teraz jest dostępna także w Pure Power 10. Topologia wszystkich modeli od 400W włącznie zawiera technologię DC-to-DC oraz inne optymalizacje, które zwiększają sprawność oraz redukcję hałasu.


Ulepszona topologia to lepsza stabilność napięć i wyższa sprawność

Tym, co najbardziej wyróżnia technologicznie serię Pure Power 10 w stosunku do poprzedniej generacji, jest zastosowanie konwertera DC-DC, który znacząco zwiększa jakość napięć na linii 3.3V oraz 5V i poprawia stabilność podczas obciążenia crossload. Zasilacze Pure Power 10 o mocy 400W i wyższej posiadają certyfikat 80PLUS-Silver i osiągają sprawność do 91%. Tak zwana topologia Active Clamp + SR, zastosowana już wcześniej w serii Pure Power 9 wpływa na wyższy poziom sprawności i stabilności. Jednostki o mocy poniżej 400W posiadają certyfikat 80PLUS-Bronze. Wszystkie zasilacze Pure Power 10 są wyposażone w pełen pakiet zabezpieczeń.

Cicha praca w oparciu o sprawdzony wentylator
Wentylator zastosowany w nowej serii, podobnie jak swój poprzednik, gwarantuje tę samą sprawdzoną niezawodność niski poziom hałasu generowanego przez łożysko i silnik. Zastosowanie niezależnego czujnika temperatury do kontroli prędkości obrotowej łopatek wentylatora pozwala na osiągniecie lepszych parametrów, co przekłada się na wzrost wydajności, mniej ciepła wytworzonego i tym samym niższy poziom hałasu.

Kondensatory ze stałym elektrolitem ograniczają tętnienia
be quiet! zastosował wysokiej jakości kondensory w celu ograniczenia tętnień. Zasilacze Pure Power 10 ze stałym okablowaniem są wyposażone w wysokowydajne kondensatory ze stałym elektrolitem, co pozwala ograniczyć tętnienia, poprzez znaczne zwiększenie pojemności kondensatorów.

Design klasy premium i modularne okablowanie
Okablowanie w nowej generacji zasilaczy Pure Power składa się z czarnych przewodów klasy premium. Przewody modularne są płaskie, zaś pozostałe posiadają oploty. Jednostki powyżej 400W mają dwa złącza PCIe dla wsparcia konfiguracji Muli-GPU, z kolei modele powyżej 600W posiadają cztery złącza PCIe.

Sugerowane ceny detaliczne dla poszczególnych modeli przedstawiają się następująco:

300W, 350W, 400W, 500W, 600W i 700W (SRP: 50.00-105.00€)

CM: 400W, 500W, 600W i 700W (SRP: 72.00-115.00€

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij