Be Quiet! Silent Base 800 – wersja z oknem

Pierwsza w historii obudowa firmy be quiet! doczekała się rozszerzenia o wersję z „okienkiem”. Według niemieckiego producenta zmiana ta pozwoli rozszerzyć obecną funkcjonalność produktu o efektowne przedstawienie podzespołów mogących znaleźć się w jego wnętrzu. Jak powinniście dobrze wiedzieć, drodzy czytelnicy – okienko i zachowanie ciszy nie zawsze idą w parze 🙂

Na szczęście be quiet! znalazł rozwiązanie tego problemu. W nowej odsłonie obudowy mamy do czynienia z podwójną szybą wykonaną z poliwęglanu. Rzeczywiście można tu mówić o pewnej innowacji, jeśli w większości produktów podobnego typu spotykamy się z najzwyklejszymi w świecie szybkami wykonanymi z plexi. Be quiet! zapewnia nas, że autorskie rozwiązanie nie tylko pomoże w osiągnięciu optymalnego poziomu izolacji dźwięku, ale także zagwarantuje wysoką odporność na rysy i wstrząsy. Przed wchodzeniem obudowy w drgania, ma zapobiec specjalna gumowa uszczelka znajdująca się na skraju poliwęglanu. Każda wersja obudowy dostępna jest z innym kolorem uszczelki.

Przy okazji zapraszam Was do testu Silent Base 800 Orange w podstawowej wersji – jeszcze bez okienka.

Recenzja Silent Base 800

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij