Be Quiet wprowadza na rynek obudowę Pure Base 600

Marka be quiet! przedstawia swoją najnowszą obudowę w formacie ATX, wszechstronną Pure Base 600. Łączy w sobie funkcjonalność, ciche chłodzenie wnętrza oraz wysoką jakość wykonania w atrakcyjnej cenie. Pure Base 600 to konstrukcja stworzona z myślą o wysokiej wydajności chłodzenia; obudowę wyposażono w dwa wentylatory Pure Wings 2, a także zadbano o miejsce na dodatkowe elementy chłodzenia, w tym rozwiązania chłodzenia wodnego oraz kolejne wentylatory. Tym razem be quiet! postawiło na stworzenie produktu w atrakcyjnej cenie, którą udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu oszczędnego, a zarazem bezkompromisowego designu w zakresie funkcjonalności oraz redukcji hałasu.

bq1

Duża wszechstronność
W zależności od przeznaczenia, Pure Base 600 można dostosować w taki sposób, aby osiągnąć jak najniższy poziom hałasu lub jak najwyższy poziom wydajności chłodzenia. Najnowsza obudowa be quiet! posiada modularną konstrukcję i jest wyposażona w demontowalne sloty HDD, dwa sloty SSD za tacką na płytę główną oraz dobrze przemyślaną, usuwalną klatkę na ODD, czego efektem jest możliwość instalacji niemal dowolnych komponentów i złożonych rozwiązań chłodzenia wodnego. Dodatkowo, możliwe jest otwarcie górnej pokrywy lub jej całkowite zdjęcie, co poprawia przepływ powietrza i umożliwia instalację radiatorów z wentylatorami w górnej części obudowy. Miejsca na radiator z przodu i na górze obudowy pozwalają na instalację radiatorów o długości do 360mm.

Szerokie wsparcie dla radiatorów chłodzenia wodnego
Klatka ODD posiada miejsce na dwa napędy optyczne, jednak dzięki przemyślanej konstrukcji klatki radiatory chłodzenia wodnego mogą korzystać z przestrzeni na klatkę ODD, nie zasłaniając przy tym obu slotów. Przykładowo, jeśli z przodu zamontowany jest radiator 280mm, górny slot wciąż może pomieścić jeden dysk. Z kolei zamontowanie radiatora 360mm w górnej części obudowy w dalszym ciągu pozwala na umieszczenie napędu optycznego w niższym slocie. Istnieje również możliwość kompletnego demontażu klatki ODD w Pure Base 600, co pozwala na zainstalowanie radiatora 360mm w przedniej części obudowy.

Niezawodne chłodzenie i cicha praca
Dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 w rozmiarze 120 oraz 140 milimetrów udowodniły już swoją przydatność w wielu produktach be quiet!, z kolei teraz zapewniają ciche oraz wydajne chłodzenie w Pure Base 600. Doskonała reedukacja hałasu jest możliwa także dzięki zastosowaniu materiałów wytłumiających z przodu, na górze obudowy i na panelach bocznych, a także dzięki wykorzystaniu manualnego kontrolera obrotów wentylatorów, wlotów powietrza załamujących fale dźwiękowe oraz izolowanych napędów.

Cena sugerowana obu modeli Pure Base 600 (całkowicie czarnego oraz czarno-srebrnego) to 89 euro.

Źródło: informacje prasowe

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij