Computex 2017: najnowsza generacja procesorów w NAS-ach Asustora

Rozpoczynające się już jutro targi Computex 2017, to impreza stricte technologiczna, będąca doskonałą okazją do zaprezentowania nowych rozwiązań i urządzeń. Z faktu tego zamierza skrupulatnie skorzystać Asustor, producent dysków sieciowych NAS.

Na Computexie Asustor zamierza pokazać nowe modele swoich urządzeń, w tym przede wszystkim AS6302T i AS6404T. Jeden NAS jest przeznaczony do użytku domowego, a drugi dla biznesu. Oba za to napędzane są przez nowoczesny procesor Apollo Lake. Do tego dochodzi też funkcja Wake On LAN i Wake On WAN, pozwalająca na włączenie dysku sieciowego bez względu na to, gdzie użytkownik aktualnie przebywa.

Prócz tego producent zaprezentuje też NAS-y AS700rT-i5 i AS7010T-i5, wyposażone w procesor Intel Core-i5. Ostatnim z prezentowanych modeli będzie AS6004U, pierwszy w ofercie Asustora NAS rozszerzający pojemność innych dysków sieciowych.

W trakcie targów Asustor zaprezentuje również nową wersję oprogramowania ADM, sygnowaną literkami 3.0, jego cechą charakterystyczną jest m.in. interfejs oferujący większą swobodę. Prócz tego ADM 3.0 posiada funkcję EZ-Connect, pozwalającą na łatwiejsze łączenie się z NAS-em. Producent dodał też widżety i uaktualnił aplikacje mobilne.

Targi Computex 2017 potrwają od 30 do 3 czerwca w Tajpej. Stanowisko Asustora będzie znajdować się na czwartym piętrze Taipei Nangang Exhibition Center, box L1324.

 

źródło: informacje prasowe

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij