Cryorig prezentuje chłodzenie H7 w wersji LUMI/LUMI RGB+ Edition


Cryorig
to firma, która może nie ma zbyt długiego stażu na rynku, ale potrafi mocno zaznaczyć swoją obecność. Ludzie dla niej pracujący nie wzięli się znikąd, pracowali np. w : Thermalright, Prolimatech, Phanteks. Nowy produkt to ukłon w stronę tzw. modder’ów, lub po prostu osób, które lubią mieć komputer wyróżniający się na tle innych .

logo


 

Najnowsza propozycja Cryoriga – to modyfikacja chłodzenia o oznaczeniu H7 – tym razem to Lumi i LUMI RGB+ Edition.
Jest to pierwsze podejście CRYORIG’a do produktu podświetlanego LEDami. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań, gdzie użyto tylko innego wentylatora – tu mamy do czynienia z podświetleniem całej konstrukcji. Ta droga jest na pewno trudniejsza i wymagała użycia części przygotowanych przy użyciu CNC. Jednak osiągnięty efekt jest na pewno unikalny. Cryorig będzie próbował innych metod podświetlania w przyszłości, by móc spełnić oczekiwania klientów.

Cryorig H7 należy do produktów z serii H, co oznacza wysoką wydajność, dobrą cenę i (stosunkowo) mały rozmiar. Rodzina ta używa np. technologii HiveFin™ dla lepszego zarządzania powietrzem i designu Zero RAM Interference (czyli brak konfliktu z pamięciami). H7 posiada w zestawie wentylator QF120, o rozmiarze 120 mm, z technologią Quad Air Inlet™, pracujący w zakresie 330-1600 obrotów na minutę, używając PWM.

Wersja RGB+ wyróżnia się 20 możliwymi kolorami podświetlenia, wyświetlanymi w trybie ciągłym, miganiu, czy zmianie barw.

1

2

3

Cryorig przy okazji premiery „rozdaje” nowe chłodzenia. Więcej informacji pod adresem -> http://www.cryorig.com/yearend2015.php

u

Do wygrania 5 sztuk LUMI Edition H7 i 2 sztuki (po uprzednim zarejestrowaniu się jako VIP) LUMI RGB+ Edition.

 Wpis opracowany na podstawie http://www.cryorig.com/news.php?id=53&page=1 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij