Cryorig
to firma, która może nie ma zbyt długiego stażu na rynku, ale potrafi mocno zaznaczyć swoją obecność. Ludzie dla niej pracujący nie wzięli się znikąd, pracowali np. w : Thermalright, Prolimatech, Phanteks. Nowy produkt to ukłon w stronę tzw. modder’ów, lub po prostu osób, które lubią mieć komputer wyróżniający się na tle innych .

logo


 

Najnowsza propozycja Cryoriga – to modyfikacja chłodzenia o oznaczeniu H7 – tym razem to Lumi i LUMI RGB+ Edition.
Jest to pierwsze podejście CRYORIG’a do produktu podświetlanego LEDami. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań, gdzie użyto tylko innego wentylatora – tu mamy do czynienia z podświetleniem całej konstrukcji. Ta droga jest na pewno trudniejsza i wymagała użycia części przygotowanych przy użyciu CNC. Jednak osiągnięty efekt jest na pewno unikalny. Cryorig będzie próbował innych metod podświetlania w przyszłości, by móc spełnić oczekiwania klientów.

Cryorig H7 należy do produktów z serii H, co oznacza wysoką wydajność, dobrą cenę i (stosunkowo) mały rozmiar. Rodzina ta używa np. technologii HiveFin™ dla lepszego zarządzania powietrzem i designu Zero RAM Interference (czyli brak konfliktu z pamięciami). H7 posiada w zestawie wentylator QF120, o rozmiarze 120 mm, z technologią Quad Air Inlet™, pracujący w zakresie 330-1600 obrotów na minutę, używając PWM.

Wersja RGB+ wyróżnia się 20 możliwymi kolorami podświetlenia, wyświetlanymi w trybie ciągłym, miganiu, czy zmianie barw.

1

2

3

Cryorig przy okazji premiery „rozdaje” nowe chłodzenia. Więcej informacji pod adresem -> http://www.cryorig.com/yearend2015.php

u

Do wygrania 5 sztuk LUMI Edition H7 i 2 sztuki (po uprzednim zarejestrowaniu się jako VIP) LUMI RGB+ Edition.

[su_highlight background=”#99dbff”]Wpis opracowany na podstawie http://www.cryorig.com/news.php?id=53&page=1[/su_highlight]