CRYORIG prezentuje chłodzenie R5 oraz serię CU o wysokiej wydajności

CRYORIG zapowiedział dwa nowe projekt chłodzeń, które będą pokazane na targach Computex 2017, czyli między 30 maja a 3 czerwca. Cryorig R5 to wysokiej kasy pojedyńcza wieża, a seria CU posiada chłodzenia z miedzianymi żeberkami.

R5 to drugi „cooler” z flagowej serii Cryorig R (po R1 Ultimate/Universal). Posiada on 2 wentylatory i został zaprojektowany zgodnie z zasadą „CPU Keep-Out-Zone” Oznacza to brak konfliktu z pamięciami, nawet na platformach opartych na Intel X99/X299. Oczywiście użyte są też technologie:
– Convex-Align optimization (dotyczy podstawy chłodzenia)
– zestaw montażowy Multi-Seg
– 6 miedzianych rurek cieplnych.
Zastosowane wentylatory to XF140 z 4 pinowym zasilaniem PWM oraz obrotami między 800 a 1400 rpm. R5 będzie posiadać również system Quick Look, debiutujący wraz z tym chłodzeniem, dodatkowo ułatwiający montaż.

Chłodzenia z serii CU to nowe podejście producenta. W tradycyjnym radiatorze użyte żeberka są aluminiowe, ze względu na dobrą kombinację osiągów, wagi oraz ceny. Miedź przewodzi ciepło 2 razy lepiej od aluminium. Dlatego też niektóre z chłodzeń Cryorig będą posiadać w pełni miedziane „finy”. Pierwszym chłodzeniem, które będzie tak odświeżone jest Cryorig C7. Kolejne produkty zapowiedziane będą później.

Więcej informacji na stronie Cryorig.

 

źródło: informacje prasowe

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij