Do wyboru For Honor i Ghost Recon Wildlands, jako dodatek do GTX 1070 i 1080

Nowa promocja Nvidii to „Przygotuj się na btiwę” i w jej ramach kupujący Geforce GTX 1070/1080, lub laptop/komputer w nią wyposażony – otrzyma za darmo grę „For Honor” (która jest dostępna także w promocji MSI) lub „Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands”, czyli 2 głośne tytuły od Ubisoft.

 

„For Honor” to gra akcji która oprócz trybu kampanii dla pojedynczego gracza ma również rozbudowaną rozgrywkę wieloosobową. Do wyboru są Rycerze, Samurajowie i Wikingowie.
„Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands” to FPS z otwartym światem, który można przemierzać samemu, lub w 4 osoby w trybie współpracy. Będą członkiem oddziału „Duchów” zwalczamy kartel Santa Blanca.
Wraz z nową promocją debiutuje łatwiejszy sposób rejestracji kodów dzięki aplikacji Geforce Experience. Nie trzeba już korzystać ze stron internetowych, wystarczy wprowadzić kod we wspomnianym oprogramowaniu i gra aktywuje się na koncie Uplay użytkownika.

 

Premiera gry „For Honor” w Walentynki (14 lutego), Ghost Recon Wildlands natomiast 7 marca.

Więcej informacji na temat promocji (wraz z listą sklepów) pod następującym adresem.

 

  • Noozip

    Te gry dostana wszyscy co kupili gtx 1070/80 niezależnie od terminu kupna czy tylko Ci, który kupili w danym terminie?

    • Krzysztof Hukalowicz

      W danym terminie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij