Enermax prezentuje nową serię wentylatorów – D.F. (Dust Free = bez kurzu)

/Enermax prezentuje nową serię wentylatorów – D.F. (Dust Free = bez kurzu)

Kolejna nowość prezentowana na targach CES 2016. Tym razem wpis o Enermax-ie, który przedstawił nową serię wentylatorów – D.F.


DF Fan

Nowy produkt posiada ciekawy patent. DFR (Dust Free Rotation) powoduje, że zarówno w środku PC jak i na łopatkach osadza się mniej kurzu . Funkcja umożliwia kręcenie się w przeciwnym kierunku przez 10 sekund, z maksymalnymi obrotami zaraz po starcie komputera, nim zacznie działać w tradycyjny sposób.
W połączeniu z technologią „Twister Bearing”, która dopuszcza zdjęcie „śmigieł” – zapewnia to kompleksowe rozwiązanie służące przedłużeniu żywotności produktu, jak i okresów pomiędzy czyszczeniem.
Seria D.F. posiada 2 modele:

  • Pressure – który zapewnia ciśnienie statyczne do 3.845mm-H2O, oraz kontrolę PWM – dzięki czemu nadaje się do obudów, chłodzeń procesora i innych zastosowań;
  • Vegas – posiadający 3 różne efekty świetlne -> „iskierka”/włączone na stałe/miganie, to wszystko przy użyciu 12 okrągłych LEDów. Kontrolę obrotów zapewnia Shift Speed Control, dzięki czemu można dopasować wydajność do wymagań.

[su_highlight background=”#99dbff”]Wpis opracowany na podstawie http://www.enermax.com/[/su_highlight]

By |2016-01-11T11:37:03+00:00Styczeń 11th, 2016|Newsy, Sprzęt|0 Comments

Leave A Comment