GOG Galaxy 1.2 (beta) dostępne do pobrania

/GOG Galaxy 1.2 (beta) dostępne do pobrania

Nowa wersja klienta Galaxy wprowadza przełomowe zmiany!

Platforma GOG zyskała uznanie wielu graczy, m.in. za sprawą braku DRM i korzystnej polityki cenowej pozwalającej m.in. na zwrot gry w ciągu 30 dni od zakupu. Niestety bardziej wymagających użytkowników zniechęcały do zakupów na tej platformie mocno ograniczone możliwości klienta Galaxy. Na szczęście zmienia się to wraz z najnowszą aktualizacją. Galaxy 1.2 to przede wszystkim możliwość zapisu stanów rozgrywki do chmury. Funkcja jest dostępna obecnie dla wybranych gier, listę znajdziecie pod TYM adresem.

Odświeżenie przeszła także nakładka w grze. Przebudowano czat w grze,  dodano opcjonalny licznik fps oraz możliwość wykonywania zrzutów obrazu pod przyciskiem F12. Nakładkę możecie wywołać skrótem Shift+Tab – tak samo jak na platformie Steam.

Z innych nowych elementów warto wspomnieć o dodaniu trybu hibernacji programu, który pozwala oszczędzić zasoby komputera podczas bezczynności bądź samej rozrywki. Wprowadzono także powiadomienia na pulpicie, które będą wyświetlać wiadomości od znajomego i zaproszenia do wspólnej gry. Dodano również opcjonalny limit przepustowości pobierania gier i aktualizacji, który może działać w wybranych godzinach.

Obecnie Galaxy 1.2 jest dostępny dla osób, które zaznaczyły w ustawieniach programu chęć udziału w testowaniu wersji próbnych. Finalna wersja ma się pojawić pierwszego kwietnia.

By | 2017-03-23T19:51:39+00:00 Marzec 23rd, 2017|Newsy, Oprogramowanie|1 Comment

One Comment

  1. pm4rcin 25 marca 2017 at 11:38

    W końcu GOG staje się platformą, która może pod pewnymi względami dorównywać Steamowi. Jak widać Redzi mieli bardzo dobry pomysł na ulepszenie swojego produktu. 🙂

Leave A Comment