GOG Galaxy 1.2 (beta) dostępne do pobrania

Nowa wersja klienta Galaxy wprowadza przełomowe zmiany!

Platforma GOG zyskała uznanie wielu graczy, m.in. za sprawą braku DRM i korzystnej polityki cenowej pozwalającej m.in. na zwrot gry w ciągu 30 dni od zakupu. Niestety bardziej wymagających użytkowników zniechęcały do zakupów na tej platformie mocno ograniczone możliwości klienta Galaxy. Na szczęście zmienia się to wraz z najnowszą aktualizacją. Galaxy 1.2 to przede wszystkim możliwość zapisu stanów rozgrywki do chmury. Funkcja jest dostępna obecnie dla wybranych gier, listę znajdziecie pod TYM adresem.

Odświeżenie przeszła także nakładka w grze. Przebudowano czat w grze,  dodano opcjonalny licznik fps oraz możliwość wykonywania zrzutów obrazu pod przyciskiem F12. Nakładkę możecie wywołać skrótem Shift+Tab – tak samo jak na platformie Steam.

Z innych nowych elementów warto wspomnieć o dodaniu trybu hibernacji programu, który pozwala oszczędzić zasoby komputera podczas bezczynności bądź samej rozrywki. Wprowadzono także powiadomienia na pulpicie, które będą wyświetlać wiadomości od znajomego i zaproszenia do wspólnej gry. Dodano również opcjonalny limit przepustowości pobierania gier i aktualizacji, który może działać w wybranych godzinach.

Obecnie Galaxy 1.2 jest dostępny dla osób, które zaznaczyły w ustawieniach programu chęć udziału w testowaniu wersji próbnych. Finalna wersja ma się pojawić pierwszego kwietnia.

  • pm4rcin

    W końcu GOG staje się platformą, która może pod pewnymi względami dorównywać Steamowi. Jak widać Redzi mieli bardzo dobry pomysł na ulepszenie swojego produktu. 🙂

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij