Firma iBuyPower zapowiedziała wypuszczenie serii komputerów gamingowych o nazwie Revolt 2. Pierwsze co zwraca naszą uwagę to wygląd, a trzeba przyznać wygląda to świetnie!

Oczywiście możemy ustawiać kolor podświetlenia jak i jego tryb według własnego uznania.Zastosowano tutaj system RGB Lighting umożliwiający wybranie spośród 16,8 milionów kolorów.

Dzięki świetnemu zagospodarowaniu przestrzeni tej jakże małej obudowy obsługuje ona większość podzespołów standardowych rozmiarów, z wyjątkiem płyty głównej – tutaj obsługiwany standard to ITX.

Projekt ten powstał w celu pokazania rzeczy na których nam zależy –  komponentów naszego komputera. Specjalna obudowa pozwala na wyeksponowanie naszej karty graficznej, ponieważ jak wiadomo wielu producentów jak i konsumentów tychże sprzętów zwraca dużą uwagę na wygląd.

iBuyPower-Revolt-2-Mini-PC_1W obudowie tej można również zamontować dwa dyski SSD i  jeden dysk HDD 3,5″, lub zamienić go na trzeci dysk SSD.

iBuyPower-Revolt-2-Mini-PC_8

Zasilacz będzie ustawiony pionowo zaraz obok płyty głównej. Takie ustawienie pozwoli zmieścić w tej małej obudowie pełnowymiarowe PSU.

iBuyPower-Revolt-2-Mini-PC_5

Na obecną chwilę wiemy jedynie, że zestawy te mają pojawić się już w tym miesiącu. Będzie je można konfigurować na stronie producenta, ale zapewne nikt by się nie obraził za możliwość zakupu takiej obudowy i złożenia takiego zestawu na własną rękę.

revolt 2 specs

 

[su_highlight background=”#99dbff”]Źródło wccftech.com[/su_highlight]