LEPA zapowiada chłodzenie procesora NEOIllusion

LEPA zaprezentowała działający prototyp NEOllusion na targach Computer 2016, teraz – po 6 m-cach chłodzenie ze zdalnie sterowanym oświetleniem RGB wchodzi na rynek.
lepa1

W odrożnieniu do zwyczajowego podświetlenia za pomocą samych wentylatorów, NEOllusion ma paski LED z każdej strony radiatora – by tworzyć niepowtarzalne efekty iluminacji. Dodatkowo – dołączany jest pilot, który pozwala na zmianę kolor, jasności i trybów świecenia. Posiada on zasięg do 3 metrów oraz jest intuicyjny w obsłudze. Nie jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie ani skomplikowana instalacja sprzętu.

W NEOllusion zastosowano 4 x 6 mm rurki cieplne, a użycie HDT pozwala szybciej eliminować „gorące punkty” z IHS procesora. Maksymalne TDP to 200 W. Pokrycie „Super Nano Thermal Conductive (SNTC)” – zabezpiecza przed utlenieniem radiatora oraz zapewnia lepsze odprowadzenie ciepła. Dodatkowo – chłodzenie dzięki temu, że jest wąskie – zapewnia doskonałą kompatybilność z pamięciami.
Zastosowane wentylatory to Dual Convex Blade PWM, które domyślnie działają w trybie 600-1800 obrotów na minutę, ale dzięki dołączonemu reduktorowi napięcia – możliwe jest 400-1000 rpm, dla entuzjastów ciszy.

NEOllusion będzie dostępny za maksymalnie 2 tygodnie. Cena nie jest na razie znana.

 

 

źródło : techpowerup

 • Quassin

  Jak myślicie, czy te chłodzenie starczy do i5-4690k?

  • Martin Hill

   Spokojnie ^_^

   • Quassin

    Ok

 • Quassin

  Można wiedzieć kiedy będzie dostępne u was w sklepie?

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij