Logitech G PRO – nowa klawiatura mechaniczna zaprojektowana we współpracy z czołowymi e-sportowcami

/Logitech G PRO – nowa klawiatura mechaniczna zaprojektowana we współpracy z czołowymi e-sportowcami

Firma Logitech zaprezentowała dziś nową klawiaturę Logitech® G Pro Mechanical Gaming Keyboard, zaprojektowaną we współpracy z topowymi e-sportowcami. Wydajne i pozbawione klawiatury numerycznej urządzenie zostało przystosowane do profesjonalnych rozgrywek. Dzięki zastosowaniu unikatowych mechanicznych przełączników Romer-G klawiatura zapewnia o 25% szybszy czas reakcji niż standardowe mechaniczne przełączniki.  Dodatkowo Logitech G PRO oferuje podświetlenie RGB, pamięć wewnętrzną, a także możliwość odpięcia kabla zasilającego, co ułatwia transport urządzenia.

 

Unikatowe przełączniki mechaniczne Romer-G zostały zaprojektowane z myślą o wydajności. Oferują wysoką czułość i wytrzymałość, co czyni klawiaturę precyzyjną i szybką. Przełączniki Romer-G aktywują się po 1,5 mm, co oznacza, że rejestrują wciśnięcie do 25 % szybciej niż standardowe przełączniki mechaniczne.

Wytrzymała konstrukcja i kompaktowy wygląd

Klawiatura G PRO nie posiada klawiatury numerycznej – można ją łatwo spakować i zabrać ze sobą na turniej oraz zyskać dodatkową przestrzeń na biurku do korzystania z myszki. Ponadto tył urządzenia został wzmocniony stalową płytą, dzięki czemu klawiatura jest stabilna i nie przesuwa się w czasie gry.

Odłączany kabel zasilania

Odłączany kabel ze złączem micro-USB zabezpiecza klawiaturę przed uszkodzeniem podczas przenoszenia w torbie lub przewożenia jej między turniejami. Kabel został wyposażony w dwa dodatkowe ramiona, co pozwala na łatwe i stabilne podłączenie do klawiatury.

Inteligentne podświetlenia RGB

Za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS) użytkownik może dostosować podświetlenie każdego klawisza z osobna, korzystając z palety 16,8 milionów kolorów. Dodatkowo wybraną konfigurację podświetlenia można zapisać w wewnętrznej pamięci klawiatury, tak aby można było z niej łatwo skorzystać w trakcie rozgrywek.

Cena i dostępność

Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard będzie dostępna w sprzedaży na początku marca 2017 roku w sugerowanej cenie detalicznej 659 zł. Więcej informacji na stronie Logitech.

By |2017-03-08T13:17:28+00:00Marzec 8th, 2017|Newsy, Sprzęt|0 Comments

Leave A Comment