Logitech prezentuje Doodle Collection 2017

/Logitech prezentuje Doodle Collection 2017

Logitech prezentuje nową kolekcję myszek o nietuzinkowym wzornictwie – Logitech Doodle Collection 2017. Wygląd kolekcji nawiązuje do wyimaginowanego świata z rysowanymi ręcznie postaciami, wzorami i symbolami. Tegoroczna kolekcja Doodle Collection jest odzwierciedleniem kreatywności, wyobraźni i spontaniczności.

„Chcieliśmy stworzyć myszki, które dodawałyby do codziennych czynności więcej barw i uśmiechu. Uruchomiliśmy naszą wyobraźnię i zaprojektowaliśmy rodzinę rysunkowych bohaterów oraz zabawne, śmiałe wzory, aby zachęcić użytkowników do większej kreatywności. Dzięki kolorowym grafikom myszki M238 Wireless zyskują charakter i są niepowtarzalne” – powiedziała Joanna Borucka, Channel Marketing Manager Eastern Europe C&P & VC w firmie Logitech.

Mysz z serii Doodle Collection pozwala na pracę do 12 miesięcy na jednej baterii. M238 Wireless oferuje wygodne kółko przewijania i zapewnia płynność działania, niezależnie od używanego systemu: Windows, Mac OS, Chrome OS czy Linux. Bezprzewodowy zasięg myszki wynosi do 10 metrów.

Cena i dostępność

Kolekcja Doodle Collection będzie dostępna w czerwcu na stronie Logitech.com w cenie 109 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie Logitech.com, blogu lub Facebooku.

By | 2017-05-15T13:06:16+00:00 Maj 15th, 2017|Newsy, Sprzęt|0 Comments

Leave A Comment