Logitech zapowiada swoje pierwsze „ciche” myszki

Logitech zaprezentował dziś swoje pierwsze bezgłośne myszki – bezprzewodowe Logitech M330 Silent Plus i Logitech M220 Silent.
Obydwie charakteryzują się wysoką precyzją, wytrzymałością i przede wszystkim – kliknięciem, które nie generuje dźwięku.

logi2

logi1

czyli:

„Codziennie funkcjonujemy w otoczeniu innych ludzi, w biurze czy we własnym domu, jednak czasami cisza jest złotem, dlatego też stworzyliśmy M330 Silent Plus i M220 Silent. Nasi inżynierowie poszukiwali źródeł szumu generowanego przez myszki komputerowe i znaleźli rozwiązanie, które obniżyło poziom hałasu bez straty na jakości użytkowania”
W myszkach M330 Silent Plus i M220 Silent poziom natężenia dźwięku kliknięcia został zredukowany o ponad 90 proc., dzięki czemu są praktycznie bezgłośne, oferując przy tym tradycyjne wrażenie kliknięcia.
Ponadto, zastosowana w nowych urządzeniach technologia Logitech Advanced Optical Tracking gwarantuje precyzję śledzenia ruchu na niemal każdej powierzchni. M330 Silent Plus jak i M220 Silent współpracują z systemami Windows, Mac, Chrome oraz Linux i zapewniają bezprzewodowe połączenie w odległości do 10 metrów dzięki bezobsługowemu nano odbiornikowi.

Logitech M330 Silent Plus oferuje do 2 lat pracy na baterii. Dopasowana do osób praworęcznych mysz została wyposażona w miękkie, gumowe, specjalnie wymodelowane uchwyty.

m330_1

m330_2

Logitech M220 Silent jest dedykowana prawo i leworęcznym użytkownikom. Dzięki długiej pracy na baterii – nawet do 18 miesięcy – i mobilnej konstrukcji bardzo dobrze sprawdzi się w podróży.

m220_2m220_1

 

 

 

 

 

 

 

 

Obie myszki posiadają odznakę Quiet Mark, przyznawaną przez Noise Abatement Society – brytyjskie stowarzyszenie działające na rzecz zmniejszenia hałasu w przestrzeni publicznej.

Logitech M330 Silent Plus będzie dostępna na stronie Logitech i w sklepach partnerów w październiku 2016 roku, w sugerowanej cenie detalicznej 169 PLN.
Logitech M220 będzie dostępna w tym samym czasie, w sugerowanej cenie detalicznej 109 PLN.

Źródło : overclock3d.net, opracowanie własne

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij