Mapa dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3 wielkości całych Wysp Skellige!

/Mapa dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3 wielkości całych Wysp Skellige!

W branży aż huczy od coraz to bliższej premiery nowych generacji kart graficznych, ale nie samym sprzętem żyje człowiek przecież trzeba też mieć do czego go wykorzystać!

the-witcher-3-blood-and-wine-expansion-first-details-screenshots-toussaint

Twórcy Wiedźmina – CD Projekt RED ogłosili ostatnio, że mapa (Toussaint) nadchodzącego dodatku Krew i Wino będzie wielkością przypominała połączone Wyspy Skellige z podstawowej wersji gry. Co to oznacza dla nas graczy? Oczywiście wielkie połacie terenu do eksplorowania! Dla przypomnienia archipelag wysp Skellige wygląda tak:

skelige-e1461831486335-635x481

Oczywiście sam rozmiar się nie liczy, czego dobrym przykładem może być gra FUEL, która to ma jedną z największych map świata, lecz na nieszczęście ta jest praktycznie pusta…
Nie ma tam dosłownie nic ciekawego do roboty. Znając jednak team stojący za samą grą możemy być pewni, że ci dostarczą nam całą masę zadań pobocznych i różnego typu miejsc by jak najbardziej urozmaicić naszą przygodę.

20151208181213

Usatysfakcjonowani będą też zapaleni gracze Gwinta! W nowym dodatku zostanie dodana nowa talia kart z Wysp Skellige, więc nawet posiadacze pełnej kolekcji kart z podstawki będą mieli o co walczyć!

blood_and_wine_monster-635x357

Kolejną nowością ma być lekko poprawiona grafika, ale czy ta wymaga jakichkolwiek poprawek? Moim zdaniem otoczka graficzna 3 części przygód Geralta jest wyśmienita i niejednokrotnie potrafiłem zatrzymać Płotkę tylko po to by pooglądać zapierający dech w piersiach widok zachodzącego słońca.

EA i Ubisoft powinny uczyć się od RED’ów jak tworzyć dobre dodatki!

Data premiery nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale ma się odbyć przed E3! Pozostaje tylko czekać.

By |2016-04-29T11:08:26+00:00Kwiecień 29th, 2016|Gry, Newsy|0 Comments

Leave A Comment