Nowa marka gamingowa Fury debiutuje na rynku

/Nowa marka gamingowa Fury debiutuje na rynku

Producenci sprzętu często zapominają o zwykłych graczach, którzy niekoniecznie mają ochotę przeznaczyć ostatnie zaskórniaki na drogi sprzęt. Zupełnie inną filozofię przyjęła debiutująca na rynku marka Fury.

 

Zamiast spoglądać wyłącznie w stronę profesjonalistów, Fury woli skupić się na urządzeniach przeznaczonych dla graczy, którzy szukają solidnych peryferii gamingowych w atrakcyjnej cenie. Producent przekonuje przy tym, iż w pełni zdaje sobie sprawę z faktu, że gracze są różni i mają odmienne potrzeby. Dlatego nowa marka od razu wystartowała z szeroką ofertą sprzętów: klawiatur, myszek, słuchawek i podkładek.

Wspomniana oferta ma cieszyć się sporą różnorodnością: od podstawowych peryferii, nie wymagających dodatkowego oprogramowania, po urządzenia dla bardziej wybrednych graczy, oferujących znacznie więcej funkcji. Wszystkie te sprzęty ma cechować solidność, dopracowana ergonomia i wysoka jakość użytych materiałów.

Design i idea stojąca za marką związane są z wirtualnym polem walki, stąd nazewnictwo produktów, które ma kojarzyć się z pojęciami związanymi z bitwami i rywalizacją: Warrior, Nighthawk czy Challenger. Do tego dochodzi także przejrzyste wzornictwo i gamingowy wygląd urządzeń.

Więcej informacji na temat marki i jej produktów można znaleźć na stronie http://fury-zone.com/.

 

źródło: informacje prasowe

By | 2017-05-06T23:48:07+00:00 Maj 6th, 2017|Newsy, Sprzęt|5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Klaudia Elżbieta Janiakova 7 maja 2017 at 01:08

  Wygląda tandetnie 😀

  • Michał Perek 7 maja 2017 at 01:58

   Jak Razer??? 🙂

  • Ogólnie jak, będą współpracowały ze sprzętem jak budżetowe genesis od Nateca to biere. Za cenę do 50 zł klawa spoko, jak nawet padnie po roku to nie będzie szkoda 😛 A dla jakiś początkujących gamerów może to być naprawdę bardzo fajny zakup, którzy nie mają kasy na myszki i klawy za 200 zł a chcą cos w innym kolorze niż czerwony.

   • Patryk Krajewski 7 maja 2017 at 12:26

    Tą ich klawe to akurat polecam. Mam taką samą i muszę przyznać, że całkiem trwale wygląda. (Mowa tutaj o ich modeli Spitfire)
    Plusy:
    + Dobre tworzywo,
    + Nie robi dużego hałasu przy klikaniu,
    + Ładne podświetlenie,
    + Wygodna
    Minusy:
    – Literki się ścierają po czasie (ale to po czasie),
    – Dość spora :P.
    Ogólnie to polecam bo znajomi też chwalą 😀

 2. Manunu 2 października 2017 at 15:33

  Kupuje hurtowo ich podkladki w wersji large po +/- 15zl w komputroniku i używam jako podkładek/mat antypoślizgowych/mat redukujących drgania do sprzętu 😉

Leave A Comment