Nowa mysz od ASUSA – ROG Sica Glacier White

/Nowa mysz od ASUSA – ROG Sica Glacier White

ASUS powoli poszerza swoją ofertę na rynku peryferii dla graczy.
Niedawno pisaliśmy wam o nowym sprzęcie z serii Cerberus.
Tym razem na rynek wyszła kolejna myszka, jest nią ASUS ROG Sica Glacier White.
Wyróżnia się ona przede wszystkim śnieżnobiałą kolorystyką. Ponadto oferuje nam całkiem dobrą specyfikację.


ROG-Sica-Gaming-mouse-_Glacier-White_full-package-800x445

 

Mysz jest symetryczna, i przystosowana do graczy zarówno prawo jak i leworęcznych. Gryzoń nie posiada żadnych przycisków programowalnych, przez co będzie idealnym wyborem dla graczy FPS. Wyposażona jest w gniazdo, umożliwiające szybką wymianę przełączników Omron lub dostosowanie siły oporu. Glacier3

Mysz została wyposażona w sensor optyczny Pixart PNW 3310 oferujący rozdzielczość na poziomie 5000 DPI, pozwala on na prędkość śledzenia do 130 cali na sekundę, przyspieszenie 30g oraz polling rate (prędkość przesyłu pozycji) na poziomie 1000 Hz. Zastosowane przełączniki Omron wytrzymują do 20 milionów kliknięć. Sica posiada teflonowe ślizgacze o niskim poziomie tarcia.

Gryzoń, podobnie jak jego ciemna wersja, posiada oczywiście podświetlane logo ROG, pozłacane złącze USB 2.0. Mysz mierzy 115x62x39 milimetrów i wraz z kablem waży 119 gramów.

Dołączone przez producenta oprogramowanie to ASUS Armoury. Pozwala ono na tworzenie profili, dostosowanie podświetlenia, regulację akceleracji, rozdzielczości, częstotliwości itd.

armoury

ASUS ROG Sica Glacier White pojawi się w Polsce w marcu bieżącego roku. Cena sugerowana przez producenta to 219 złotych.

[su_highlight background=”#99dbff”]Źródło: , ASUS[/su_highlight]

By |2016-02-24T15:42:59+00:00Luty 24th, 2016|Newsy, Sprzęt|0 komentarzy

Zostaw komentarz