Nowe Call of Duty i Battlefield zabłysną już w tym tygodniu !

/Nowe Call of Duty i Battlefield zabłysną już w tym tygodniu !

Jeśli jesteście fanami gier akcji, ten tydzień będzie dla Was niezwykle ciekawy. Swoją premierę prasową będą miały dwa wielkie tytuły, Call of Duty Infinity Warfare, oraz Battlefield 5. Czym zaskoczą, co zaprezentują ? Czy zobaczymy ponowną konfrontację obu marek na nowoczesnym froncie, a może zaprezentują nam one coś zupełnie odmiennego. Ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny, gdyż Call of Duty, ma zamiar przedstawić nam nowe realia wojny.

Call-of-Duty-Infinite-Warfare-Release-Details

Wtorkowa konferencja Activision odbędzie się pod szyldem Infinite Warfare, o którym wiemy już dosyć dużo. Będzie to gra osadzona najprawdopodobniej w odległej przyszłości. Świadczy o tym Teaser „Know Your Enemy” na kanale Call of Duty. Możemy mówić tutaj o klimatach science-fiction, a nawet walce w kosmosie, co jest niemałą nowością dla serii. Czyżby w tym roku Call of Duty i Battlefield, reprezentowały zupełnie inny front niż dotychczas ?

call-of-duty-2016-pc-games_b2article_artwork

O nowym Battlefield 5, wiemy natomiast niewiele. Plotki ze zdjęciem pokazu domniemanego Battlefield 1944 okazały się fejkiem, przez co spekulacje dalej narastają. W zeszłym roku Blake Jorgensen wypowiedział słowa „że seria wróci do jej militarnych początków”. Jak mamy to interpretować ? Czy plotki na temat pierwszej albo drugiej wojny się potwierdzą ? A może zobaczymy grę podobną do podserii Bad Company ? Już w piątek, o godzinie 22:00 rozpocznie się transmisja w serwisie Twitch.tv, na której najprawdopodobniej ujrzymy pierwszy zwiastun nowego dziecka EA Dice.

battlefield5

 

[su_highlight background=”#99dbff”]Informacje zaczerpnięte z portali WCCFTech oraz Game Debate[/su_highlight]

By | 2016-05-03T11:03:58+00:00 Maj 2nd, 2016|Gry, Newsy|0 Comments

Leave A Comment