Nowy sprzęt dla graczy od ASUSA.

/Nowy sprzęt dla graczy od ASUSA.

Ostatnio (18.01) znana wszystkim marka, ASUS, wprowadziła na rynek swoje nowe produkty dla graczy. W skład nowych peryferii z serii Cerberus wchodzi – klawiatura, myszka i podkładka.


 

Klawiatura Cerberus.

Klawiatura Cerberus  to urządzenie o dość charakterystycznym szlifie, który może się podobać. Podłączane jest przez port USB. Design to jednak nie wszystko, klawiatura ma pokryte gumą nóżki, a także stworzona jest tak, by ograniczyć możliwość dostania się płynów pod klawisze. Urządzenie wykonano z płyty metalowej SECC (stalowej, galwanizowanej i walcowanej), co sprawia, że jest dość wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne czy po prostu intensywne użytkowanie. Klawiatura waży bagatela 1100g


Myszka Asus Cerbeus

Myszka Asus Cerberus.

Myszka Cerberus to wygodna, o charakterystycznym wyglądzie gryzoń. Jej DPI wynosi od 500 do 2500 DPI, a sterowane jest czterostopniowym przełącznikiem, który znajduje się na myszce. Poziom rozdzielczości można łatwo podejrzeć poprzez odpowiedni kolor diody LED. Boki myszki pokryte są gumą.


Podkładka ASUS Cerbeus.

Podkładka ASUS Cerberus.

Ostatnie z nowych peryferii to podkładka pod mysz. Choć jest to najmniej interesujący element z zestawu, po prostu pasuje do reszty. Współpracuje ona z wszystkimi myszkami optycznymi, jaki i laserowymi.


Klawiatura wyceniona jest na  269 zł, zaś myszka – 169,99 zł. Cena podkładki nie znana.

[su_highlight background=”#99dbff”]Wpis opracowany na podstawie: TechPowerUpASUS[/su_highlight]

By |2016-01-20T14:46:18+00:00Styczeń 20th, 2016|Newsy, Sprzęt|0 Comments

Leave A Comment