NZXT Kraken G12. Schłodzi każdą kartę graficzną… skutecznie!

NZXT zaprezentowała adapter Kraken G12, umożliwiający montaż chłodzenia wodnego typu AIO na kartach graficznych. Zestaw NZXT pozwala na skuteczniejsze odprowadzenie ciepła z GPU, przy zachowaniu minimalnego poziomu hałasu. Kraken G12 nadaje się między innymi do najnowszych kart z serii GeForce GTX 1080 Ti.

Prosty w montażu i solidny adapter do chłodzenia wodnego, który pozwoli wycisnąć jeszcze więcej FPS-ów z karty graficznej oraz obniży jej temperaturę.

Kluczowe cechy:
• możliwość samodzielnej instalacji i pełna kompatybilność z ponad 30 zestawami chłodzenia wodnego AIO (All-in-One) różnych marek,
• nawet o 40% wydajniejszy w stosunku do tradycyjnych układów chłodzenia powietrzem instalowanych w referencyjnych modelach akceleratorów AMD Radeon i NVIDIA GeForce. Współpracuje również z niereferencyjnymi modelami kart graficznych,
• dostosowany do najnowszych modeli kart graficznych, w tym GeForce GTX 1080 Ti,
• niskoobrotowy wentylator 92 mm dodatkowo chłodzący pamięci oraz sekcję zasilania karty graficznej.

Cisza i uniwersalność
Dedykowany zestaw AIO zamontowany na karcie graficznej przy pomocy Krakena G12, może być nawet o 40% wydajniejszy niż chłodzenie referencyjne. Wysoka kultura pracy adaptera gwarantuje, że nawet podkręcone układy GPU mogą być chłodzone efektywniej i, co ważniejsze, ciszej niż przy zastosowaniu tradycyjnego chłodzenia. Niskoobrotowy wentylator w adapterze chroni przed przegrzaniem również kości pamięci oraz sekcję zasilania karty graficznej.

Adapter składa się z metalowego stelaża z niskoobrotowym wentylatorem o średnicy 92 mm oraz punktu mocowania systemu chłodzenia cieczą typu AIO (All-in-One). Pasuje on zarówno do kart graficznych o referencyjnej budowie, jak i do zdecydowanej większości konstrukcji niereferencyjnych wiodących marek.
NZXT Kraken G12 jest kompatybilny z ponad 30 zestawami chłodzenia AIO różnych producentów, a jego budowa uwzględnia zmiany wprowadzone w najnowszych generacjach kart graficznych. Adapter jest uniwersalny, więc można go zamontować zarówno na akceleratorach Radeon (AMD) jak i GeForce (NVIDIA).


Dla entuzjastów i nie tylko
Kraken G12 wyróżnia się wysoką jakością wykonania poszczególnych elementów oraz prostotą montażu, co mogą docenić także mniej zaawansowani użytkownicy. Zastosowanie chłodzenia wodnego w przypadku karty graficznej nie tylko zwiększa komfort grania, ograniczając hałas generowany przez systemy chłodzenia powietrzem, ale także otwiera przed entuzjastami podkręcania zupełnie nowe możliwości podniesienia jej wydajności.

Gwarancja i cena
Przewidywana cena detaliczna adaptera NZXT Kraken G12 to 129 złotych. W Polsce produkt dostępny będzie od drugiej połowy kwietnia. Adapter objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij